Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Вчителька доносить директору, директор –  у поліцію

З тим монстром люди не відчувають, що стають моральними виродками.

Фото: Укрінформ.

Вчителька доносить директору, директор –  у поліцію

Люди на росії не відчувають, що стають моральними виродками –  це їхня нормальність

Для тих, хто досі думав, що російсько-українська війна – це «війна путіна», історія в Тульській області стала навіть не холодним, а льодяним душем.

Дівчинка 13 років (Маша Москальова. – Ред.) робить малюнок, на якому написано «Ні війні!». Нічого більше. Вчителька доносить директору, директор – у поліцію. Батька, який є єдиним для неї членом родини, арештовують і звинувачують у дискредитації російської армії та засуджують на 2 роки, дівчинку хочуть віддати в прихисток. Батько тікає, але його схопили у мінську в результаті спільної операції білорусі та рф.

Ця історія – дзеркало життя сьогоднішньої росії. Доноси там стали такими ж рутинними, як за Сталіна. 

Люди не відчувають, що стають моральними виродками – це їхня нормальність. Вони позбавлені емпатії та співчуття, а для чого вони їм? Репресивна машина працює на повну силу. 

Але російське населення не просто хворе на жорстокість та відсутність емпатії – це його звичайний стан. 

Цю історію, як й інші такі самі, слід розповідати як нашим друзям, так і тим, хто намагається «пропетляти». Вони досі часто кажуть, що не сприймають «колективного покарання» – в юридичному сенсі, можливо, це і правильно. Але російське населення не просто хворе на жорстокість та відсутність емпатії – це його звичайний стан. І винятки з цього правила тільки його підтверджують. Люди, які є матеріалом та засобом, з цим згодні, більш того, для них це ОК, вони не уявляють собі іншого життя, а точніше сказати існування. І врешті-решт це ще один доказ, що поки що інших опцій, крім перезавантаження рф або її стратегічного стримування, у цивілізованого світу немає.

Читайте також: «Як при Сталіні: в росії за антивоєнний малюнок дівчинки засудили її батька»

«Він глибоко побожний хлопець»: пропагандист соловйов прокоментував фото сина з манікюром

Реклама Google

Telegram Channel