Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Кого сьогодні заховали від вас волинські журналісти?

Приєднуйтесь до нашого конкурсу – не пошкодуєте!

Фотоколаж із сайту volyn.com.ua.

Кого сьогодні заховали від вас волинські журналісти?

Принцип нашої інтелектуальної вікторини нагадує «чорний ящик» із популярної гри «Що? Де? Коли?»

Тільки предмет чи зображення людини ми ховаємо в гарбуз (від початку повномасштабного вторгнення нелюдів-москалів наш добрий-предобрий гарбуз перетворився у грізний гранатобуз).

Умови конкурсу такі: ви маєте відгадати, що чи кого заховав Грицько Гарбуз у нашому гранатобузі. За кожну правильну відповідь отримуєте по 1 очку (хто це зробить найшвидше – ще матиме бонусне 1 очко ). Хто здобуде найбільше балів протягом 15 турів – той і стане весняним чемпіоном конкурсу «Гранатобуз із секретом-2024» та отримає грошовий приз від редакції у розрахунку здобутий 1 бал=100 гривень. Якщо двоє або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то грошовий приз розділимо порівну між усіма лідерами, але переможцем вікторини оголосимо того, хто найшвидше відповість на додаткове запитання.

Після кожного туру на фейсбук-сторінці Грицька Гарбуза ми будемо вказувати перелік усіх переможців і регулярно публікуватимемо турнірну таблицю.

Сьогодні до вашої уваги запитання туру № 3.

«Гранатобуз із секретом» – 3 (2024)

«Трава – що воно таке?», – запитав мене син». Закресліть зайве в цитаті Івана Драча. Промовте те, що варто було знищити, вголос. А тепер маєте три варіанти, щоб розпізнати панів, яких ми сьогодні заховали.

Перший шлях: ви промовляєте чи записуєте «ліквідований об’єкт» – потім до нього додаєте іронію. Вийде цікава тварина. А якщо ще й висловите особливі щоденні слова – виокремите її з поміж інших.

Друга дорога: до «ліквідованого об’єкта» додаєте короткий суфікс і слово, непопулярне на Галичині. Утворите лексему – назву популярної колись в Україні газети, яка мала всесвітньо відому тезку.

А далі третій путь: об’єднавши слова з першого і другого шляхів, ви вийдете на чоловічий гурт із міста ведмедя, в емблемі якого поєдналися чорне і..., а в назві – ще й «зелене».

Як звуться ці особливі пани, яких ми заховали? 

Слово-відповідь треба надіслати до 22 лютого (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Перемога» (Валерій Залужний, Житомирщина)).

А історії, як шукали відповідь (що вразило, які були труднощі, хто допоміг розгадати), надсилайте на електронну адресу [email protected] або просто лишайте 
в коментарях під запитанням на фейсбук-сторінці Грицька ГАРБУЗА (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу).

Приємних Вам пошуків без повітряних тривог! 

Грицько ГАРБУЗ.

Читайтк також: «Чи хотілося мені вбити пана Гарбуза? Та систематично!»​.

Telegram Channel