Чи одягне Паулу Фонсека костюм Зорро? (Фото, відео)

Бразильський українець Марлос фейєрив проти «Фейєноорда» і наблизив карнавальний день для свого тренера.

Колаж газети «Волинь-нова».

Головний тренер донецького «Шахтаря» пообіцяв прийти в такому карнавальному вбранні, у разі якщо його команда потрапить до весняної стадії Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група «F». 4 тур. «Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Фейєноорд»  (Роттердам, Нідерланди) – 3:1 (0:1 – Ніколай Йоргенсен, 12 хв.; 1:1 – Факундо Феррейра, 14 хв.; 1:2 – Марлос, 17 хв.; 1:3 – Марлос, 68 хв.)

Українець бразильського походження Марлос «стріляє дублем» – і донецький «Шахтар» здобуває другу вольову перемогу над роттердамським «Фейєноордом»!

Тим часом «Наполі» поступився «Манчестер Сіті» – 2:4, тож англійці достроково гарантували собі місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Українці ж поки забронювали путівку в 1/16 Ліги Європи. Проте, звісно, хочеться більшого, адже  «гірникам» достатньо набрати одне очко, аби забезпечити собі «лігочемпіонівську» весну!

«Гірникам» достатньо набрати одне очко, аби забезпечити собі «лігочемпіонівську» весну!

Турнірна таблиця групи «F»:
Місце Команда І В Н П З:П О
1. «Ман Сіті» (Англія) 4 4 0 0 12:3 12
2. «Шахтар» (Україна) 4 3 0 1 7:5 9
3. «Наполі» (Італія) 4 1 0 3 7:9 3
4. «Фейєноорд» (Нідерланди) 4 0 0 4 3:12 0.

ЗА ВОРОТАМИ

Паулу ФОНСЕКА: «Про майбутнє потрібно говорити обережно».

Паулу ФОНСЕКА, головний тренер «Шахтаря»:

«Ми почали гру добре, у нас відразу ж був гольовий момент. Потім пропустили гол, але команда відмінно зреагувала, відповівши двома. За рахунку 2:1 ми володіли грою, відчували себе впевнено. Думаю, сьогодні — заслужена перемога «Шахтаря», ми були значно кращими за суперника.

Вихід в плей-оф ЛЧ? У день жеребкування я бачив, деякі писали, що «Шахтар» навіть не зможе потрапити в Лігу Європи. Зараз в чотирьох іграх у нас три перемоги – це чудовий результат. Думаю, про майбутнє потрібно говорити обережно. Попереду у нас два важливі поєдинки проти великих команд. А якщо ми пройдемо в плей-оф Ліги чемпіонів, я прийду на останню прес-конференцію в році в костюмі Зорро».

Ліга Європи. Груповий раунд. Група «B». 4 тур.  «Янг Бойз» (Берн, Швейцарія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 0:1 (0:1 – Віталій Буяльський, 70 хв.)

Київське «Динамо» таки вирвало-вимучило перемогу в четвертому у цьому сезоні поєдинку зі швейцарським клубом «Янг Бойз»! Видовищний гол у динамічній ігровій ситуації записав на свій рахунок Віталій Буяльський.

Огляд поєдинку – канал «Футбол».

У паралельному матчі групи «B» сербський «Партизан» переміг албанський «Скендербеу» з рахунком 2:0.

Таким чином  динамівці вже гарантували собі місце в 1/16 Ліги Європи.

Турнірна таблиця групи «В»:
1. «Динамо»  (Україна) 4 3 1 0 9:5 10
2. «Партизан» (Сербія) 4 1 2 1 5:4 5
3. «Янг Бойз» (Швейцарія) 4 0 3 1 4:5 3
4. «Скендербеу» (Албанія) 4 0 2 2 2:6 2.

ЗА ВОРОТАМИ

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Можливо, десь нам і пощастило…» Ще й як вам пощастило!!!

Олександр ХАЦКЕВИЧ, головний тренер  «Динамо»:

«Можливо, десь нам і пощастило. Вся гострота біля наших воріт була якраз після стандартних положень. Футболісти «Янг Бойз» могутніші і десь нас продавлювали, але добре, що так все склалося.

У нас була інша установка, але після стартових хвилин ми підсіли. Чому? Ми розберемося з хлопцями».

Ліга Європи. Груповий раунд. Група «J». 4 тур. «Герта» (Берлін, Німеччина) – «Зоря» (Луганськ, Україна) – 2:0 (1:0 – Деві Зельке, 16 хв.; 2:0 – Деві Зельке, 73 хв.)

Після виїзної перемоги над «Атлетіком» та домашньої – з «Гертою»  вірилося: козакам Юрія Вернидуба під силу і «Берлін взяти!».

На жаль, не вдалося. 22-річний німець-гренадер (192 см зросту!) ефіопського походження Деві Зельке по одному разу «розписався» у воротах луганчан в кожному з таймів (нагадаємо, що саме він забив і єдиний гол «Герти» у Львові).

У паралельному матчі групи «J» іспанський «Атлетік» мінімально обіграв шведський «Естерсунд» – 1:0.

Турнірна таблиця групи «J»:
1.  «Естерсунд» (Швеція) 4 2 1 1 5:3 7
2. «Зоря» (Україна) 4 2 0 2 3:5 6
3. «Атлетік» (Іспанія) 4 1 2 1 3:3 5
4. «Герта» (Німеччина) 4 1 1 2 3:3 4

ЗА ВОРОТАМИ

Юрій ВЕРНИДУБ: «Програли бій, але не битву».

Юрій ВЕРНИДУБ, головний тренер «Зорі»:

«Програш – це завжди програш. Це не найкращий наш поєдинок, особливо якщо говорити про перший тайм, коли пропустили швидкий м'яч. Потім почали грати в те, що хотілося. У другому таймі думав, що буде шанс зрівняти рахунок, але безглузда дитяча помилка призвела до того, що пропустили швидкий м’яч. І вже було зрозуміло, що «Герта» свого не упустить».