«Ворскла» підмочила шанси «Вереса» на потрапляння  у шістку кращих

Цього разу Бандура і Каменюка свої ворота відстояли.

«Ворскла» підмочила шанси «Вереса» на потрапляння у шістку кращих

Рівняни ризикують стати «сьомим зайвим»

У ситуації з матчем сьомого туру Української Прем’єр–ліги між ФК «Маріуполь» та київським «Динамо», який мав відбутися у прифронтовому місті 28 серпня 2017 року, поставлено крапку. Спортивний арбітражний суд у Лозанні відхилив апеляцію столичного клубу на рішення Апеляційного комітету ФФУ щодо зарахування динамівцям поразки 0:3 та накладення штрафу за неявку на той матч. Те саме стосується турнірів U–21 і U–19.

Тим часом стартувала весняна частина першості…

Українська Прем’єр–ліга. 20 тур. «Ворскла» (Полтава) — «Верес» (Рівне) — 1:0 (Владислав Кулач, 59 хв.)

17 лютого. Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського. 700 вболівальників. Головний суддя Микола Балакін (Київщина).

У першому офіційному матчі 2018–го за рівненський «Верес» дебютувала ціла низка гравців, які приєдналися до клубу під час зимової перерви. Вже у стартовому складі ми побачили Микиту Каменюку, Максима Каленчука, Дениса Кожанова та Станіслава Куліша. А під кінець поєдинку на полі з’явився ще й бразилець Пепі. Враховуючи дебют на тренерському містку білоруського фахівця Юрія Свіркова, маємо підстави говорити про багато в чому нову команду.

Рівняни у Полтаві розпочали доволі активно й не збавляли обертів упродовж усього першого тайму. Щоправда, втілити ігрову перевагу в голи так і не змогли.

Основними конкурентами «Вереса» за потрапляння у шістку кращих є ФК «Маріуполь» і «Олімпік» (Донецьк).

Натомість після перерви господарі вже взяли ініціативу у свої руки. І на 59–й хвилині Владислав Кулач таки змусив Олександра Бандуру виймати м’яч із сітки воріт. Цей єдиний гол і вирішив долю зустрічі.

Найвпевненішу перемогу туру здобув «Шахтар» над «Чорноморцем» — 5:0. Дублі на рахунку аргентинця Факундо Феррейри та українця бразильського походження Марлоса. Натомість Андрій Борячук двічі вразив ворота за ФК «Маріуполь» у поєдинку із «Зіркою».

Тим часом за «Динамо» поки забиває лише один гравець. Як і в матчі Ліги Європи з

АЕКом, у поєдинку з «Олімпіком» відзначився Віктор Циганков — цього разу переможно.

За воротами

Юрій СВІРКОВ, головний тренер «Вереса»:

«Краще сьогодні грала одна команда, а перемогла — інша. Так, сьогодні у нас був сильний суперник. Вони недарма перебувають у групі лідерів. Але ми створили достатньо гольових моментів, аби перемогти. На жаль, пропустили контратаку…

Завдання у «Вереса» — незмінне: перша шістка. Команда чудово укомплектована. Ми взимку реально посилилися класними виконавцями».

Василь САЧКО, головний тренер «Ворскли»:

«Ми не можемо похвалитися першим таймом. Програли боротьбу — і цьому є причини. Працювали тиждень на штучному полі. У перерві поєдинок вдалося підкоригувати. Багато що почало виходити — забили, контролювали гру, могли ще забити. Радий, що з такою хорошою командою, як «Верес», вдалося взяти три очка. Дякую хлопцям, які віддалися грі. Ми вистояли, і таки заслужено виграли».

Уже 25 лютого «Верес» прийматиме у Львові «Динамо». А третього березня — в заключному турі першої частини чемпіонату — поїде в гості до «Сталі». Основними конкурентами «Вереса» за потрапляння у шістку кращих є ФК «Маріуполь» і «Олімпік» (Донецьк). Останній вчора у Львові догравав свій поєдинок 18 туру з «Карпатами» — грудневий снігопад «зупинив» його після першого тайму за рахунку 1:1 — однак не зумів втримати нічийний рахунок — галичани перемогли 2:1.

Усі результати 20 туру: «Шахтар» — «Чорноморець» — 5:0; «Сталь» — ФК «Олександрія» — 2:0; «Ворскла» — «Верес» — 1:0; «Зірка» — ФК «Маріуполь» — 0:3; «Карпати» — «Зоря» — 0:2; «Динамо» — «Олімпік» — 1:0.

12 «Сталь» 20 3 6 11 15–29 15

Гонку бомбардирів очолює Факундо Феррейра («Шахтар») — 15 голів (1 — з пенальті).