«Верес» у Львові сенсаційно перемагає «Динамо»! (Відео)

І хто в нас тут фаворит?

UA-Football.

Вже на середину першого тайму кияни «летіли» 0:2...

«Верес» – «Динамо» – 3:1 (1:0 – Станіслав Куліш, 13 хв.; 2:0 – Сергій Сімінін, 22 хв. (з пенальті); 2:1 – Віктор Циганков, 42 хв.; 3:1 – Руслан Степанюк, 82 хв.)

Українська Прем’єр-ліга. 21 тур. 25 лютого 2018 року. Львів. Стадіон «Арена Львів». Головний суддя Олександр Дердо (Чорноморськ).

Рівненський «Верес» у Львові сенсаційно перемагає київське «Динамо». Вже на середину першого тайму кияни «летіли» 0:2 і залишилися вдесятьох – вилучення дістав Руслан Ротань.

Щоправда, під завісу першого тайму Віктор Циганков один м'яч відквитав (на його рахунку всі три голи киян цього року).

Фактично це означає, що «Верес» достроково вирішує питання потрапляння в шістку кращих!

У другому ж таймі Микита Бурда заробляє дві жовті картки – тож кияни лишаються вже вдев’ятьох.

Невдовзі те саме «вдається» й рівнянину Сергію Сімініну – команди лишаються «десять проти дев’яти».

Кияни вперто йдуть уперед! Проте… забиває «Верес»! Руслан Степанюк – який так довго «мовчав» – «видає» справді суперважливий гол, ставлючи крапку в матчі!