Поїхати на «Євробачення» допомогло бабусине намисто? (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 30.46
Поїхати на «Євробачення» допомогло бабусине намисто? (Відео)

І почує Старий Світ: «Вже не стане краще. Танцюй під сходами...»

Фото з Youtube.com.

Поїхати на «Євробачення» допомогло бабусине намисто? (Відео)

Не лякайтеся, з очима в Melovina — все гаразд

Двічі в одну річку таки можна увійти і ще й цілком реально тріумфально її здолати! Це довів цьогорічний переможець національного відбору на «Євробачення-2018» 20–річний Костянтин Бочаров з Одеси, більше відомий під сценічним ім’ям MELOVIN. Торік під час аналогічного відбіркового туру він фінішував другим, а нині удача йому таки всміхнулася — і вже у травні хлопець представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Лісабоні (Португалія)

Глядачам MELOVIN запам’ятався поки найбільш виразною фішкою: біло–блакитною лінзою в лівому оці. Та версії, що у хлопця великі проблеми із зором, насправді не підтвердилися. Бачить він прекрасно, а такі провокативні лінзи час від часу одягав для епатажу. Експериментував із кольорами (були і зелені, і сірі), а згодом зупинився на біло–блакитній. Журі національного відбору навіть передбачило, що така «родзинка» цілком може стати тим фактором, який миттю підхоплять і поширять фанати пісенного конкурсу. Тож закуповуй лінзи, Європо!

Теперішній псевдонім MELOVIN Костянтин придумав ще до своїх теледебютів. В імені він поєднав улюблене свято Хелловін та ім’я дизайнера Alexander McQueen. Вимовляти нове псевдо потрібно з наголосом на першому складі.

Та насправді MELOVIN може здивувати не тільки виглядом. Талановитий студент Київського інституту музики імені Глієра вже має за плечима перемоги у пісенних конкурсах, які базуються саме на голосуванні глядачів. Два роки тому він став переможцем популярного українського шоу «Х–фактор». Армія прихильників Кості під час його участі в проекті була найчисленнішою за всі сезони — він отримав рекордну кількість СМС–голосів. Але це досягнення теж не далося з першого разу: хлопець тричі перед цим безуспішно штурмував кастинги телепроекту… Співак розповідає, що на четвертий раз поталанило, бо спрацював талісман — бабусине намисто, яке вирішив узяти з собою «на щастя».

Свого часу саме вона подарувала внукові музичну скриньку із записами Бетховена, з якої і почалося Костине захоплення музикою. Не стримувало від улюбленого заняття і те, що він був єдиним хлопчиком у шкільному хорі. Глузування глузуваннями — а за кілька років юнак став незмінним учасником міських вокальних конкурсів, ведучим розважальних заходів. На шкільних перервах постійно давав міні–концерти в кабінеті музики, де збиралися всі небайдужі до його таланту учні.

Теперішній псевдонім MELOVIN Костянтин придумав ще до своїх теледебютів. В імені він поєднав улюблене свято Хелловін та ім’я дизайнера Alexander McQueen. Вимовляти нове псевдо потрібно з наголосом на першому складі. Ще кілька років тому музичні критики поставили під сумнів доцільність саме такого сценічного імені, назвавши його надто дешевим та банальним. Але поки що хлопець і надалі користується ним.

У Лісабоні MELOVIN виступить у другому півфіналі Євробачення 10 травня. Своїм хітом «Under the Ladder» («Під сходами») співак закриватиме шоу.

Експрес-анкета для MELOVINА:

= Колекціонує окуляри та скляні кульки зі снігом із різних країн.

= Любить готувати французький рибний пиріг.

= Завжди має з собою парфуми, блокнот і бабусине намисто.

= Майбутню професію пов’язував із хімією, дизайном або фотомистецтвом.

= Улюблений виконавець Леді Гага.