Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Зірки повернулись —  і «Волинь» перемогла!

Фото fcvolyn.net.

Зірки повернулись — і «Волинь» перемогла!

Підопічні Андрія Тлумака (на фото) стартували в новому сезоні з виїзної перемоги

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 1 тур. «Зірка» (Кропивницький) — «Волинь» (Луцьк) — 0:2 (0:1 – Денис Кожанов, 45+3 хв., з пенальті; 0:2 – Дмитро Козьбан, 70 хв.)

22 липня. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 1330 глядачів.

«Волинь»: Богдан Когут, Сергій Петько (Рудольф Сухомлинов, 64 хв.), Валерій Болденков, Міха Горопевшек, Василь Курко, Іван Цюпа, Олег Герасимюк, Хагназарі Сіаваш (Олексій Зінкевич, 88 хв.), Денис Кожанов (Владислав Кравченко, 90 хв.), Володимир Коробка (Олександр Климець, 80 хв.), Дмитро Козьбан (Ігор Карпенко, 76 хв.).

«Волинь» до нового сезону готувалася з новим наставником — 39-річним екс-голкіпером львівських «Карпат» Андрієм Тлумаком. Тренерський штаб запросив цілу низку новачків — щоправда, декого з них правильніше називати «поверненцями», адже в Луцьку вони вже грали. Ну от, приміром, які новачки із Сергія Сімініна, Міхи Горопевшека чи Дмитра Козьбана?!

У суботу, 28 липня, о 18:00 «Волинь» приймає вдома потужний харківський «Металіст 1925».

До речі, саме Козьбан заробив для своєї команди у компенсовані хвилини першого тайму право на пробиття пенальті, який реалізував Денис Кожанов — чи не «найзірковіше» посилення «Волині» у міжсезоння.

Ну а на 70-й хвилині Козьбан ще й забив, ставши справжнім героєм поєдинку!

Здавалося б, лишилося заспокоїтися й довести матч до логічної перемоги… Де там! Невдовзі Іван Цюпа (перебрався до Луцька цього літа якраз із Кропивницького!) заробляє другу жовту картку і залишає лучан у меншості. Щоправда, на підсумковий рахунок це не вплинуло.

Впевнена стартова перемога лучан, яка дає нам підстави вірити, що цей сезон буде таки оптимістичнішим за два попередні!

У 2-му турі в суботу, 28 липня, о 18.00 «Волинь» приймає вдома потужний харківський «Металіст 1925».

Результати 1-го туру: «Прикарпаття» — «Балкани» — 0:1; «Гірник–Спорт» — «Суми» — 1:2; «Інгулець» — «Авангард» — 2:4; «Колос» — «Кобра» — 4:0; «Миколаїв» — «Оболонь–Бровар» — 0:0; «Рух» — «Дніпро-1» — 1:3; «Зірка» — «Волинь» — 0:2; «Металіст 1925» — «Агробізнес» — 2:0.