Курси НБУ $ 39.55 € 42.43
Хоч нам забивали  навіть п’ятою — ми таки переможно проїхалися на пузі! (відео)

Фото fcvolyn.net.

Хоч нам забивали навіть п’ятою — ми таки переможно проїхалися на пузі! (відео)

Радість від гольової феєрії та вікторії лучан зіпсував лишень тренер-буркотун команди-суперника — на думку Сергія Пучкова, в їхній поразці «винне суддівство»

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 15-й тур. «Волинь» (Луцьк) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — 5:3 (1:0 — Валерій Болденков, 10 хв.; 1:1 — Богдан Боровський, 14 хв.; 2:1 — Младен Бартуловіч, 20 хв.; 2:2 — Андрій Шевчук, 32 хв.; 2:3 — Андрій Фаюк, 44 хв.; 3:3 — Василь Курко, 59 хв.; 4:3 — Дмитро Козьбан, 83 хв.; 5:3 — Ігор Карпенко, 89 хв.)

27 жовтня 2018 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1580 глядачів. Головний суддя — Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Свято гольового футболу влаштували на луцькому «Авангарді» місцева «Волинь» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів.

У першому таймі господарі двічі виходили вперед, проте на перерву пішли поступаючись 2:3. Особливо «пам’ятним» для Віталія Неділька та компанії виявився другий м’яч, автором якого став Андрій Шевчук, — п’ятою в Україні забивають таки не надто часто!

Ближче до середини другого тайму вже підопічним Андрія Тлумака вдалося зрівняти рахунок. А коли на 83-й хвилині Дмитро Козьбан утретє в цьому поєдинку вивів лучан уперед, то ще й ефектно відсвяткував взяття воріт суперника — не шкодуючи білої футболки, хвацько проїхав «пузом» по зеленому газону!

На передостанній хвилині основного часу Ігор Карпенко у стрімкій контратаці забиває «контрольного» п’ятого! А на другій доданій Денис Кожанов береться пробивати ним же й зароблений 11-метровий, проте горішньоплавнівський голкіпер Роман Данкович (якого в юні роки вважали чи не найреальнішим «наступником» Шовковського і П’ятова!) удар нашого пенальтиста таки тягне.

Але й 5:3 – теж доволі непогано! Такого в Луцьку не бачили вже давно!

Дивимося, як це було:

Друге коло першості лучани відкриють третього листопада домашнім поєдинком із «Зіркою». Команду з Кропивницького нині «гамселять» чи не всі охочі — 13 поразок у 14 поєдинках! Проте це ще не означає, що три очки у «хрестоносців» уже в кишені. Налаштовуватися на суперника все одно треба так, неначе перед тобою щонайменше СК «Дніпро-1»!

За воротами

Андрій Тлумак, головний тренер «Волині»:

«Такі матчі, напевно, подобаються глядачам, подобаються журналістам. Вони цікаві, захопливі. Але, скажу вам чесно, аж ніяк не подобаються тренерам.

Перший тайм таки трохи вкоротив мені життя! Але кінцевий результат все те, звісно, знівелював — і ми задоволені!»

Результати 15-го туру: СК «Дніпро1» — «Миколаїв» — 4:0; «Суми» — «Рух» — 0:1; «Балкани» — «Інгулець» — 1:2; «Агробізнес» — «Зірка» — 5:0; «Волинь» — «Гірник-Спорт» — 5:3; «Металіст 1925» — «Авангард» — 1:0; «Оболонь-Бровар» — «Колос» — 1:1; цього разу через зняття зі змагань «Кобри» не грало «Прикарпаття».

15 «Зірка» 14 1 0 13 6-39 3

У списку бомбардирів  лідирують Станіслав Куліш  (СК «Дніпро-1») — 9 голів  (2 — з пенальті) та Денис  Кожанов («Волинь») — 9 (5).