Плакало все село: в одній могилі поховали молодих братів, які померли від коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Плакало все село: в одній могилі поховали молодих братів, які померли від коронавірусу

«Це були працьовиті, виховані хлопці!»

Фото gazeta.ua.

Плакало все село: в одній могилі поховали молодих братів, які померли від коронавірусу

COVID-19 вже забрав життя трьох членів однієї родини

Чорна трагедія сталася в Їжівцях Сторожинецького району Чернівецької області: тут похороли братів – 19-річного Андрія та 25-річного Івана Фрунзів. В обох медики підозрювали коронавірусну інфекцію

Ритуальний автомобіль спочатку привіз на сільське кладовище труну з тілом молодшого брата, потім – старшого. Через карантин домовини з тілами юнаків не заносили до церкви, а відразу відвезли на цвинтар.

Похорон відвідали кілька десятків друзів померлих.

Через карантин домовини з тілами юнаків не заносили до церкви, а відразу відвезли на цвинтар.

Люди, зважаючи на карантинні заходи, тримали дистанцію одне від одного.

Усі присутні плакали разом із матір’ю та старшим братом юнаків. «Це були працьовиті, виховані хлопці! Вже встигли збудувати гарні будинки, Іван мав одружуватися! Сумуємо всім селом!» – кажуть родичі.

До речі, старший брат покійних уже вилікувався від коронавірусної інфекції. Фактично він сам займався похоронами, привозив труни… Єдина в родині, у кого не виявили симптомів цієї недуги, – мати.

Під час похорону стало відомо, що померла в лікарні від коронавірусу і їхня бабуся. Тим часом у важкому стані перебуває і батько хлопців – він ще не знає про страшні втрати в сім’ї. 

Лія ЛІС.