«Гарбуз із секретом», або За що в дитинстві пригощають березовою кашею? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
«Гарбуз із секретом», або За що в дитинстві пригощають березовою кашею?

Волинь-нова

«Гарбуз із секретом», або За що в дитинстві пригощають березовою кашею?

Відповідь на це запитання підкаже вам, як віднайти з другої спроби захований нами ще влітку предмет

«І ще два тижні — і запалає пожежа сонця в жовтім клені…». А ви маєте приблизно стільки ж часу, щоб у перші дні осені закрити літній «хвостик» від Гарбуза. Тим паче, що частина учасників нашої вікторини, судячи з надісланих есемесок, була буквально за крок до правильної відповіді. Тому спроба №2. Полегшена, бо питання трішки розширили підказками. А далі дерзайте із дядьком Гуглом!

«Гарбуз із секретом» — 35 (2021)

Коли нещодавно з друзями почали розказувати всякі історії про потойбічні сили і НЛО, Анатолійович, людина–енциклопедія по анекдотах та кумедних історіях, вигукнув: «О! Це було рівно 32 роки тому! «Пришельці» прибули в наш дім. Сині, зелені різних видів, навіть білі, кілька бежевих, з десяток фіолетових, але найбільше — червоних. Хоча всі вони на одне лице — королівське. Не повірите, але ми цих «пришельців» пів ночі з Людою розглядали…».

Його оповідь і наштовхнула на нинішнє запитання. Бо заховали предмет зі знаком «мінус», від якого короля згаданих «пришельців» у дитинстві відучила мама. До речі, залізним аргументом у її словах тоді також стали «прибульці», щоправда, з іншої епохи. Багатьох із вас теж у дитинстві пригощали за цей предмет березовою кашею. Ну, Грицька Гарбуза точно.

Що знаходиться у гарбузі?

Слово–відповідь треба надіслати до 24 вересня тільки у вигляді sms–повідомлення на номери: 0501354776 і 0672829775.

Слово–відповідь треба надіслати до 24 вересня тільки у вигляді sms–повідомлення на номери: 0501354776 і 0672829775 (наприклад: «Око», «Три ведмеді», «Світлана Орловська»), але обов’язково вказати після слова–відповіді у дужках ще й своє ім’я і прізвище (наприклад: «М’яч (Максим Мохнюк)»).

Увага: з одного номера можна відправляти лише одне sms! Цей номер і братиме участь у жеребкуванні при розіграші призових 200 гривень, якщо правильних відповідей буде більше двох. А ще спеціальний приз — 150 гривень — отримає той, хто в листі на поштову адресу (43025, м. Луцьк, просп. Волі, 13) чи електронну ([email protected]) найяскравіше опише, як шукав відповідь.

А також не забудьте подарувати найближчим людям квіти і поцілунки. Перші — ще дешеві, а другі — завжди безцінні!

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: Пробували прасувати як китайці? (Розумна вікторина) 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.