Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
«Європейська Солідарність»  вимагає ухвалити законопроєкт  про заборону московської церкви

«Ми з вами є свідками того, як правоохоронні органи, спецслужби України викривають один за одним факти колаборації представників цієї церкви з російською федерацією».

Волинь-нова

«Європейська Солідарність» вимагає ухвалити законопроєкт про заборону московської церкви

«Нам потрібен карантин проти російської федерації в духовній площині. Нам потрібен карантин проти впливів російської православної церкви в Україні», – наголосив народний депутат із фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович з трибуни парламенту

«Я з великим обуренням сприймаю те, що вже понад пів року, від грудня 2022-го, в порядок денний парламенту не вносяться питання, які передбачають припинення в Україні діяльності російської православної церкви, – зазначив він. – Ми з вами є свідками того, як правоохоронні органи, спецслужби України викривають один за одним факти колаборації представників цієї церкви з російською федерацією. Але разом з тим ми з вами є свідками того, як деякі із затриманих виходять на волю, знову продовжуючи свою діяльність».

Ми з вами є свідками того, як правоохоронні органи, спецслужби України викривають один за одним факти колаборації представників цієї церкви з російською федерацією.

Володимир В’ятрович вважає недостатніми дії, коли органи місцевого самоврядування ухвалюють рішення про припинення оренди чи то на землю, чи то на приміщення для цієї церкви, ухвалюють рішення про заборону її діяльності на території тих чи інших областей. «Ми прекрасно розуміємо, що єдиним рішенням у цьому питанні має бути ухвалення відповідного закону. Є два законопроєкти. Урядовий – більш м’який, і більш жорсткий – законопроєкт, де я, зокрема, є одним зі співавторів. Вимагаємо внесення в порядок денний тих законів, які врешті-решт поставлять крапку в існуванні російської православної церкви в Україні», – заявив представник «ЄС». 

Василь КІТ.

Telegram Channel