Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
На Камінь-Каширщині вогонь залишив без даху над головою багатодітну сім’ю

Ось що зробив вогонь із хатою Семенюків.

Фото надане родиною Семенюків.

На Камінь-Каширщині вогонь залишив без даху над головою багатодітну сім’ю

Родина Людмили та Віктора Семенюків із села Острівок, яку спіткало лихо, намагається встигнути відновити пошкоджене пожежею житло. Погорільцям необхідна фінансова підтримка небайдужих до чужого горя земляків. Адже не за горами –перші морози та снігопади

Понівечені стіни, поруйнований ґанок, знищений дах, частина меблів і одяг. Поміж двома димоходами дерев’яної хати обвугленим кістяком стирчать тільки крокви. А на передньому плані цієї апокаліптичної картини – розкидані яскраві дитячі іграшки, буяє зеленню двір. Цей будинок молоде подружжя придбало вісім років тому. Зробили ремонт, намагалися виплекати свій затишний райський куточок. Але біда прийшла, де її не чекали.

На фото – четверо дітей погорільців, батьки яких стараються по можливості відновити будинок до морозів.
На фото – четверо дітей погорільців, батьки яких стараються по можливості відновити будинок до морозів.

 Зі слів господаря Віктора Семенюка, загоряння виникло в пообідню пору. У хаті нікого не було – усі гуртом саме перебирали картоплю в сараї. Тож, на щастя, ніхто не постраждав. Зауважили щось недобре, коли зникло світло. Коли пішли перевіряти лічильник, то помітили над ґанком клубок диму, вогню ще не було. На поміч уже бігли сусіди, які, побачивши кіптяву, викликали рятувальників. Як пізніше з’ясувалося, від електропроводки загорілася стіна коридору, звідки вогонь перекинувся нагору над усією будівлею. Тому першочергово полум’я охопило й знищило дах. Стіни хати вціліли, за винятком однієї, але залиті водою й потребують реставрації.

– У нас четверо малолітніх дітей. Зараз вони тимчасово проживають у моїх батьків. Ми ж із дружиною залишилися тут, у більш-менш врятованій частині помешкання. Добре, що грубки вціліли. Усіма силами намагаємося відновити хату до морозів. Але роботи тут чимало й дуже затратно все, особливо в умовах нинішньої інфляції. Будемо вдячні кожному за будь-яку підтримку», – каже погорілець.

Не залишайтесь осторонь чужого лиха, підтримайте хто як може потерпілих внаслідок пожежі. Номер банківської картки господині дому Семенюк Людмили Вікторівни – 5168 7574 1472 4601 (ПриватБанк).

Пригодяться дітям також зимовий одяг і чоботи: для дівчаток десяти та дев’яти років відповідно 38 та 35 розмір взуття, для хлопчиків, яким сім та три роки, – 36  та 23 розмір.

 Іванна ГАЙДУЧИК.

Читайте також: У селі на Волині відкрили новий пожежний підрозділ.

Telegram Channel