Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
«Гвоздю» із «Волинських Вепрів» вручили «Золотий хрест»!

«Бажаю «Гвоздю» повернутися додому живим та здоровим із Перемогою. І наробити ще багато маленьких Цвяшків!», – пишуть у коментарях на фейсбук-сторінці 100 ОБр.

Фото – фейсбук-сторінка 100 окрема бригада сил територіальної оборони ЗСУ.

«Гвоздю» із «Волинських Вепрів» вручили «Золотий хрест»!

Знайомтеся: пан Руслан, стрілець-помічник гранатометника першого стрілецького відділення третього стрілецького взводу другої стрілецької роти Камінь-Каширського батальйону 100-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ

Чоловік має колоритний позивний – «Гвоздь»:

– У рідному селі – це наше родинне прізвисько з діда-прадіда. Звідки пішло – навіть не знаю. Але, вочевидь, таки не слабкими людьми були мої предки, – усміхаючись, розповідає Руслан.

«Гвоздь» не мав досвіду військової служби, проте на самісінькому початку широкомасштабного вторгнення добровольцем (з чималою компанією односельців!) прийшов до ТЦК.

Уже майже рік Руслан та його побратими з Камінь-Каширського батальйону надійно тримають позиції у Серебрянському лісі.

Зокрема, боєць брав активну участь у відбитті одного з наймасштабніших штурмів позицій батальйону, який мав місце наприкінці грудня 2023 року. Попередньо провівши потужну артпідготовку, сотні окупантів за підтримки десятків одиниць бронетехніки посунули вперед. – …У підсумку ж мусили ганебно відступити, втративши 14 одиниць бронетехніки, понад 60 осіб вбитими і понад 180 – пораненими.

«У рідному селі – це наше родинне прізвисько з діда-прадіда. Вочевидь, таки не слабкими людьми були мої предки»

За виявлену мужність Руслана нагороджено відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест».

На рідній Волині на бійця чекає з Перемогою родина. А найперше, звісно ж, мама – Валентина Григорівна.

Також за своїм господарем неабияк сумує двійко вірних гавкунів – Джон і Хоробрий.

– Ми – хлопці з Волині – маємо силу духу і бажання перемогти. А головне – у нашому батальйоні понад усе цінується вміння за будь-яких обставин стояти пліч-о-пліч з побратимами, – впевнено каже Руслан із позивним «Гвоздь». 

Сергій ХОМІНСЬКИЙ, пресофіцер 100 ОБр ТрО.

Telegram Channel