Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
Два із шести голів рівнянам забив… воротар

Віталій Зеленчук уміє не тільки ловити, а й забивати.

Волинь-нова

Господарі перед матчем, за припущенням Сергія Піддубного, наїлися сирого м’яса — ​проте путівка у чвертьфінал все одно дісталася нашим землякам

Кубок України з футзалу. 1/8 фіналу, матч–відповідь. «Епіцентр К–Авангард» (Одеса) — ​МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — ​6:6 (0:1 — ​Роман Горпинич, 6 хв.; 0:2 — ​Павло Концеба, 8 хв.; 1:2 — ​Руслан Остапчук, 11 хв.; 1:3 — ​Артем Фаренюк, 13 хв.; 2:3 — ​Руслан Остапчук, 15 хв.; 3:3 — ​Руслан Остапчук, 17 хв.; 4:3 — ​Роман Сандул, 19 хв.; 4:4 — ​Артем Фаренюк, 20 хв.; 4:5 — ​Михайло Волянюк, 25 хв.; 5:5 — ​Віталій Зеленчук, 29 хв.; 5:6 — ​Артем Фаренюк, 31 хв.; 6:6 — ​Віталій Зеленчук, 35 хв.)

До Одеси рівняни їхали в доброму гуморі. Адже перший — ​домашній — ​поєдинок 1/8 фіналу Кубка України виграли з комфортно–розгромною перевагою 5:1.

Щоправда, вирушати в причорноморське місто довелося лише з одним воротарем у складі — ​Миколою Дурбаном. Адже Юрій Свинарчук досі хворіє.

Хай там як, матч–відповідь розпочався за сценарієм «кардиналів». Спочатку Роман Горпинич записав на свій рахунок дебютний гол у футболці нового клубу. А трохи згодом Павло Концеба подвоює перевагу гостей!

Щоправда, невдовзі господарі скорочують відставання — ​забиває Руслан Остапчук. Проте ​заледве минає дві хвилини — ​і підопічні Сергія Піддубного знову ведуть у два м’ячі.

За сумою двох матчів — ​11:7 — ​у чвертьфінал виходить МФК «Кардинал-Рівне»!

Якби в цей момент хтось сказав, що одесити ще до перерви тричі заб’ють і вийдуть вперед, ніхто б не повірив! Проте це таки сталося — ​Остапчук із невеличким інтервалом оформлює дубль і хет–трик, після чого Роман Сандул робить рахунок 4:3. Звісно, таке могло статися лише за втрати сконцентрованості самими рівнянами, які вже, вочевидь, подумки були у чвертьфіналі. Добре, що Артемові Фаренюку вдалося забити «у роздягальню» і зрівняти цифри на табло — ​4:4!

У другому таймі «кардинали» двічі виходили вперед. Спочатку відзначився Михайло Волянюк (без голів якого нині не обходиться буквально в кожному матчі рівнян!), а згодом хет–трик робить Артем Фаренюк. Щоправда, після обох цих голів господарі відповідали влучними пострілами… Віталія Зеленчука! Здавалося б, що у цьому такого? Та нічого… Окрім одного: Віталій Зеленчук — ​то голкіпер одеситів!!!

Тож глядачі побачили аж цілу дюжину голів, зокрема два хет–трики і «воротарський дубль»! Щоправда, ця гольова злива таки не дозволила командам визначити сильнішого в конкретному поєдинку — ​6:6. Ну а за сумою двох матчів (11:7) у чвертьфінал, звісно, виходить МФК «Кардинал–Рівне»!

За воротами

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер МФК «Кардинал–Рівне»:

«Суперник здивував не своєю майстерністю, а бійцівськими якостями та самовіддачею. Я навіть підозрюю, що тренери їх сирим м’ясом годують! Бо бажання потішити своїх уболівальників одесити мали просто захмарне! Чого, відверто кажучи, іноді бракує нашим гравцям…

Але результатом я задоволений — ​пройшли далі, не програли.

Звісно, могла б бути кращою гра воротаря. Але він виходить на матчі в буквальному розумінні «на уколах», тому претензій до нього бути не може. Адже інший наш голкіпер зараз взагалі хворий — ​тож виставляємо не здорового, а «здоровішого».

Усі результати матчів–відповідей 1/8 фіналу Кубка України з футзалу: «Енергія» — ​«Сокіл» — ​9:0 (перший матч — ​4:3); «АРПИ Запоріжжя» — ​«Manzana–2» — ​3:3 (4:3); «Продексім» — ​«ХІТ» — ​3:1 (3:4); «Титан» — ​«Ураган» — ​1:4 (0:1); «RED» — ​«SKIDKA» — ​2:1 (2:0); «Viva Cup» — ​«ІнБев/НПУ» — ​4:6 (3:3); «Епіцентр К–Авангард» — ​МФК «Кардинал–Рівне» — ​6:6 (1:5); «Альтернатива» — ​«Катеринославхліб» — ​3:0 (1:3).