«Волинь» обіграла «Геліос» однією лівою

Андрій Яковлєв ще не знає, що заб’є два голи і потрапить у символічну збірну туру.

Фото fcvolyn.net

Лучани знову піднімаються із «зони вильоту»

Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 30 тур. «Волинь» (Луцьк) ​«Геліос» (Харків) ​2:0 (1:0 — ​Андрій Яковлєв, 40 хв.; 2:0 — ​Андрій Яковлєв, 47 хв.)

27 квітня. Луцьк. Стадіон «Авангард». 800 глядачів. Головний суддя Олександр Сахно (Київська область).

«Волинь»: Богдан Когут, Рудольф Сухомлинов, Олександр Сафонов, Валерій Болденков, Олександр Чорноморець, Василь Курко (Дмитро Скоблов, 83 хв.), Олег Герасимюк, Олександр Климець, Володимир Коробка (Вадим Страшкевич, 72 хв.), Андрій Яковлєв, Олег Марчук (Хагназарі Сіаваш, 62 хв.). Головний тренер Віктор Богатир.

Після двох поспіль поразок «Волинь» у домашньому поєдинку з «Геліосом» просто зобов’язана була грати на перемогу. Натомість харків’яни нині не мають аж такої турнірної мотивації: «сонячні» вже не претендують на путівку до УПЛ — ​водночас і від пониження у класі вони надійно убезпечені.

І лучани обіграли слобожанців. Причому — ​однією лівою свого основного нині «забивайла» Андрія Яковлєва! За п’ять хвилин до перерви він відкрив рахунок, а в самісінькому дебюті другого тайму його подвоїв. І обидва м’ячі влетіли в сітку воріт суперника саме після ударів нападника лівою ногою!

Зазначимо, що у восьми «післязимових» поєдинках «Волинь» вісім разів вражала ворота суперників — ​і п’ять голів на свій рахунок записав саме Андрій Яковлєв!

Звісно, не правильно буде не згадати й про те, що після звитяги над «Геліосом» деякі «злі язики» взялися робити припущення: а чи не можна в цьому поєдинку побачити «чогось такого» — ​адже три очки, як те повітря, потрібні були саме лучанам, а не харків’янам… Що тут скажеш — ​хай собі «плещуть». А «щось таке» — ​та ще й за наявності хорошої фантазії — ​можна запідозрити загалом чи не в кожному другому поєдинку Першої ліги.

Тим часом за підсумками 30-го туру «Волинь» знову обходить «Кремінь» і піднімається із «зони вильоту».

Ну а вчора, 2 травня, ​лучани приймали увечері на «Авангарді» «Колос» із Київщини, який завітав до Луцька після домашньої нічиєї з лідером першості — ​столичним «Арсеналом». Щоправда, на час здачі номера до друку матч ще тривав.

За воротами

Віктор БОГАТИР, головний тренер «Волині», під час післяматчевої прес-конференції був вкрай лаконічним:

«Здобули три очки. Моментами була непогана гра. Тож поки у нас є шанси залишитися у Першій лізі — ​ми будемо боротися».

Результати 30-го туру: «Волинь» — ​«Геліос» — ​2:0; «Гірник-Спорт» — ​«Оболонь-Бровар» — ​3:2; «Балкани» — ​ПФК «Суми» — ​1:1; ФК «Полтава» — ​«Інгулець» — ​2:0; «Рух» — ​МФК «Миколаїв» — ​3:3; «Десна» — ​«Кремінь» — ​4:1; «Авангард» — ​«Нафтовик-Укрнафта» — ​2:1; «Жемчужина» — ​«Черкаський Дніпро-Академія» — ​0:0; «Колос» — ​«Арсенал» — ​1:1.

18 «Нафтовик­Укрнафта» 30 5 9 16 22­-39 24

У списку бомбардирів продовжує лідирувати Олександр Акименко («Інгулець») — ​25 голів (12 — ​з пенальті).