Вам не подобається Трамп? Тоді отримуйте… бомбу! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.41 € 32.34
Вам не подобається Трамп? Тоді отримуйте… бомбу!

Дональд Трамп заявив, що навіть заради нього, «найкращого президента США», не варто підривати Гілларі Клінтон. Знов збрехав чи насправді так думає?

Волинь-нова

Вам не подобається Трамп? Тоді отримуйте… бомбу!

Вибухівку, начинену осколками скла, виявили у поштових посилках опоненти чинного президента США

Пакунки із саморобними бомбами надійшли колишньому держсекретарю та опонентові Дональда Трампа на останніх президентських виборах Гілларі Клінтон, екс-президентові Бараку Обамі, фінансисту Джорджу Соросу та іншим. Усього поштою надіслали 12 таких відправлень. Вибухівка надійшла і на адресу ресторану популярного актора Роберта де Ніро, який відомий своєю непримиренною критикою чинного лідера США. Зірка Голлівуду називає американського президента «національною катастрофою». Крім цього, небезпечну посилку відправили також в офіс телекомпанії CNN.

Для Трампа Сезар Сайок-молодший приготував ось такий вітальний плакат. А для його опонентів приберіг вибухівку.
Для Трампа Сезар Сайок-молодший приготував ось такий вітальний плакат. А для його опонентів приберіг вибухівку.

 

На щастя, жоден із пакунків не вибухнув. Бомби саморобні,  кожна з них  являє собою 12-сантиметрову трубу, начинену порошком і друзками скла. На кожному пристрої була невелика батарея. Так вибухівку описав журналістам  один із чиновників, який її бачив.   

У його машині знайшли портрет Дональда Трампа на танку і Гілларі Клінтон, на обличчі якої було намальовано мішень.

Підозрюваного у «внутрішньому тероризмі», як називають цей випадок у США, вже спіймали. Це 56-річний Сезар Сайок-молодший із Флориди. Чоловік специфічний. Свого часу він не зміг закінчити коледж, де провчився лише 3 се­местри, а потім не раз вчиняв дрібні правопорушення, – крав, шахраював, продавав наркоту. У 2002-му навіть затримувався за виготовлення бомби. У його машині знайшли портрет Дональда Трампа на танку і Гілларі Клінтон, на обличчі якої було намальовано мішень.
Рано говорити, чи саме цей дивак напередодні проміжних виборів 6 листопада вирішив полякати американців та опонентів свого любого Дональда. Та в чому можна не сумніватись, то це в тому, що саме така категорія людей є найбільшими шанувальниками теперішнього глави Білого дому. 

Сам Трамп, звісно, засудив «тероризм». Хоч сам його фактично і накликав – своєю радикальною риторикою та брехнею, під’юджуванням прихильників. Наприклад, він називав журналістів, які продукують «фейкові новини», «ворогами народу». Ніби правильно сказав, та проблема в тому, що фейковими Трамп вважає усі новини, в яких його не хвалять. От «неправильні» журналісти й отримали бомбу.

Скандали постійно супроводжують Дональда Трампа. Але тільки додають йому популярності серед «простих» громадян. Америка, яка зараз переживає економічний підйом, вирішила, що може собі дозволити такі «розваги». 

Василь РОГУЦЬКИЙ.