«ЄС» запустила онлайн-платформу для осіб із «групи ризику» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
«ЄС» запустила онлайн-платформу для осіб із «групи ризику»

«Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою».

Фото unian.ua.

«ЄС» запустила онлайн-платформу для осіб із «групи ризику»

Партія «Європейська солідарність» закликає волонтерів допомогти максимально зменшити пересування літніх людей та тих, хто потребує допомоги

Для цього створено спеціальну інтернет–платформу допомоги, де кожен може розмістити повідомлення про товари або ліки, які потрібно купити в аптеках, магазинах. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко на брифінгу.

«Пересування літніх людей мають бути максимально обмежені. В той же час їм необхідно купувати собі їжу, ліки. І тут потрібна взаємна допомога, солідарність із цими людьми. Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою. Тому ми разом з активістом Петром Обуховим створили платформу і назвали її «Солідарність».

Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою.

Це інтернет–сайт http://v2020.org.ua/, на якому кожна людина може зареєструватися. Там дві групи: ті, хто потребує допомоги, аби хтось просто купив їм їжу і приніс під двері чи передав на вулиці. І ті, хто може це зробити, — волонтери, молоді особи, які мають вільний час і можливість підтримати», — сказав він.

Гончаренко також наголосив, що ця платформа буде використовуватися для допомоги без прямого контакту з тим, хто вже захворів, тому що вони мають бути ізольовані вдома.

«Ми хочемо, аби ця платформа використовувалася для того, аби люди бачили, що поруч з ними хтось потребує допомоги. І це може бути не тільки літня людина, це може бути мама з дитиною. Коли мама захворіла і щоб не розносити хворобу, сидить вдома, але потребує допомоги у придбанні харчів чи ліків. Ми передбачаємо різні можливості для людей: можна перевести гроші на картку або просто покласти їх у конверт чи під двері. Є різні можливості, але найголовніше, аби ми допомогли тим, хто цього потребує», — додав політик.

Адреса сайту: http://v2020.org.ua.

Василина СМЕТАНА


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.