Електоральна підтримка Зеленського і його партії падає, Порошенка зростає – Центр SOCIS - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Електоральна підтримка Зеленського і його партії падає, Порошенка зростає – Центр SOCIS

Чим можете похвалитись, Володимире Олександровичу, за рік президентства?

Фото obozrevatel.com.

Електоральна підтримка Зеленського і його партії падає, Порошенка зростає – Центр SOCIS

Рейтинг партії «Слуга народу» з минулорічної осені знизився майже на 20%

Порівняно з груднем минулого року електоральний показник Володимира Зеленського зменшився майже на 17% і становить 30,4% (в останній місяць 2019-го був 47,2%).

Ключовий конкурент – п’ятий Президент Петро Порошенко (11,2%) з грудня наростив свою підтримку з 9,2%. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного в період 22–29 травня Центром SOCIS.

Ключовий конкурент – п’ятий Президент Петро Порошенко (11,2%) з грудня наростив свою підтримку з 9,2%.

Згідно з його результатами, серед тих, хто піде на вибори і визначився, Володимира Зеленського готові підтримати 41,1%, Петра Порошенка – 15,2%. На третьому місці – один із лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко («серед всіх» – 10,7%), його рейтинг теж дещо зріс (у грудні минулого року було 8,7%). Далі йдуть Юлія Тимошенко та Ігор Смешко, електоральні показники яких у травні становили 5,5% та 4,4% відповідно.

Рейтинг партії «Слуга народу» з осені минулого року впав майже на 20% (у жовтні 2019-го він становив 44,0%, у травні – 25%). Друге–третє місця у межах статистичної похибки – в «Опозиційної платформи – За життя» (12,0%) та «Європейської Солідарності» (11,4%).

Дослідження проведене з 22 по 29 травня методом телефонного опитування (CATI) з використанням планшетів. Вибірка репрезентує доросле населення України (окрім Криму та непідконтрольних територій на Сході України). Обсяг вибірки – дві тисячі респондентів.

Дарія КЛИЧ.