Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Петро Порошенко:  «У новому році путіна чекає поразка,  а нас – Перемога»

«Українці навчилися жити без світла. Але зрозуміли, що світло в нас самих».

Фото із сайту eurosolidarity.org.

Петро Порошенко:  «У новому році путіна чекає поразка,  а нас – Перемога»

П’ятий Президент України зазначив, що у 2022-му Україна вистояла  як держава, але попереду ще велика боротьба, яка потребує єдності  і солідарності 

«Минає важкий рік. Найважчий. Рік великих втрат, але і рік великих героїв. Цього року ми навчилися жити без світла. Але зрозуміли, що світло в нас самих. Ми дізналися, яку потугу мають єдність і солідарність. Коли всі українці об’єднані всередині себе, і весь світ – разом з Україною», – наголосив п’ятий Президент.

«Україна вистояла як держава. Ми, українці, стали набагато cильнішими. Ми – нація відважних і відчайдушних воїнів. Подзвоніть і напишіть знайомим солдатам і офіцерам. Подякуйте та привітайте наших ангелів-охоронців», – закликав лідер «Європейської Солідарності».

Марина Порошенко звернулася до українських родин, розлучених війною, якнайшвидше возз’єднатися: «Моє побажання у цей день – нехай особливе тепло новорічної ночі подолає великі відстані і з’єднає розділені війною сім’ї.

Що більшого можна зичити нашим родинам, ніж Перемоги, миру і возз’єднання у новому, 
2023-му?!»

Україна вистояла як держава. Ми, українці, стали набагато cильнішими. Ми – нація відважних і відчайдушних воїнів. Подзвоніть і напишіть знайомим солдатам і офіцерам. Подякуйте та привітайте наших ангелів-охоронців.

«За цей рік ми стали дорослішими на десятиліття. Ми зрозуміли, що найбільша цінність – то свобода і людина. Ми робимо все можливе, аби зберегти якомога більше життів. Зброя, шоломи, броніки, дрони точно цінніші, ніж коштовності. Наші вітання усім волонтерам. Вони теж часом творять дива. Замість офісу ми майже увесь минулий рік базувалися на цьому величезному складі, з якого десятками, сотнями маршрутів на фронт їхала техніка, амуніція, засоби захисту і навіть зброя», – додає Петро Порошенко.

Він також застеріг: зима буде важкою. «Холодною, як крига, – в тилу. На фронті – гарячою, як пекло! Але на воєнних дорогах у поїздках на фронт я зустрічався з тисячами різних людей, цивільних і військових. Тому знаю: ми переможемо», – наголошує Порошенко.

П’ятий Президент процитував слова Василя Симоненка, адресовані російським варварам:

Ви, байстрюки катів осатанілих,

Не забувайте, виродки, ніде:

Народ мій є! В його гарячих жилах

Козацька кров клекоче і гуде!

«Ми показали, що можемо творити дива. путін хотів бліцкригу за три дні, а вже безнадійно застряг на понад триста днів. Наступного року на нього чатує поразка, а на нас – чекає Перемога!» – переконаний Петро Порошенко.

Ольга СОКОЛОВА.

Читайте також: Різдвяна служба ПЦУ в Лаврі є продовженням шляху, який розпочав Порошенко, здобувши Томос про автокефалію, – депутати «Євросолідарності»

Реклама Google

Telegram Channel