Курси НБУ $ 38.34 € 41.60
Жінка-фармацевт вколола своєму 1,5-річному сину смертельну ін’єкцію

Аптекарці не було проблемою дістати ліки, яких у вільному продажі не буває. Але чим завинив хлопчик?

Фото із сайту youtube.com.

Жінка-фармацевт вколола своєму 1,5-річному сину смертельну ін’єкцію

Трохи більше року тому з даху недобудованого будинку зірвалася її старша донька. 12-літня дівчинка загинула...

У місті Дніпрі за умисне вбивство своєї дитини засудили 38-річну жінку, яка працювала фармацевтом у місцевій аптеці. Їй дали 8 років позбавлення волі. Однак прокуратура має намір подати апеляцію, вважаючи такий вирок занадто м’яким (максимальна санкція за статтею «Умисне вбивство» – довічне ув’язнення)

«Жінка ввела препарат спершу малюкові, а потім собі», – сказали в поліції.
«Жінка ввела препарат спершу малюкові, а потім собі», – сказали в поліції.

  Ця трагедія сталася ще восени 

2021-го. Бабуся півторарічного Микитки, занепокоєна тим, що її донька довго не виходить на зв’язок, сама вирішила відвідати своїх близьких. Тим паче, як стверджувала на одному з допитів сама бабуся, напередодні в неї відбулася телефонна розмова з цивільним чоловіком доньки, який на той момент перебував на заробітках у Польщі.

«Зять сказав, що вони з моєю донькою говорили телефоном і через щось сварилися, – говорила жінка в суді. – Дочка, мовляв, і тоді сказала, що з нею і Микиткою все може закінчитися дуже погано. І потім вона поклала слухавку і більше не відповідала на дзвінки. Зять переживав, що щось може статися. Тому я й побігла до будинку, де жила донька».

На підлозі лежали шприци, якісь ампули. І поруч із донькою – передсмертна записка, зміст якої чомусь так і не оголосили.

Жінка відчинила двері квартири своїм ключем і побачила, що онук і донька лежать у ліжках і не подають ознак життя. На підлозі лежали шприци, якісь ампули. І поруч із донькою – передсмертна записка, зміст якої чомусь так і не оголосили. Бабуся насамперед викликала швидку допомогу і почала реанімувати онука. Але хлопчик так і не опритомнів до приїзду медиків. 

Дитина померла вночі у лікарні. А ось його матері вдалося вижити. Кілька днів по тому вона вже могла відповідати на запитання слідчих.

У поліції Дніпропетровської області підтвердили основну версію загибелі дитини: жінка спочатку вколола своєму малюкові якийсь лікарський препарат, а потім вколола собі величезну дозу снодійного. Які ліки виявилися смертельною ін’єкцією для дитини – у поліції не вказали, лише підкреслили, що у вільному продажі цих медикаментів не буває. «Але жінка працювала фармацевтом, і для неї не становило проблеми придбати ці препарати», – сказали в поліції. За інформацією, яка була озвучена в суді, жінка вбила свого малюка сильнодіючим кардіостимулюючим лікарським засобом.

Достовірної інформації про те, чому фармацевтка вирішила накласти на себе руки, на суді так і не прозвучало. 

Свою версію трагедії, що сталася, «ФАКТАМ» озвучив мешканець будинку, де жила жінка з малюком, який назвався Сергієм:

– Трохи більше року тому з даху недобудованого будинку зірвалася її старша дочка, якій було 12 літ. Дівчинка загинула. Мати звинувачувала себе, що не змогла запобігти трагедії. Стала не схожою на себе, замкнулася. Часто її бачили з перебинтованим зап’ястям. Мабуть, ще раніше намагалася собі різати вени. З батьком Микитки вона розлучена. А нинішній цивільний чоловік, незадовго до того, як вона вирішила вбити себе і сина, поїхав на заробітки до Польщі.

Михайло СЕРГУШЕВ, «Факти».

Читайте також: «Вінницькі лікарі забули в тілі пацієнтки... 30-сантиметровий шпатель»

Telegram Channel