Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
Відгадайте, що ж сьогодні заховали журналісти на Волині

Пропонуємо і вам приєднатися до нашого конкурсу. Переконані: вам сподобається!

Фотоколаж із сайту volyn.com.ua.

Відгадайте, що ж сьогодні заховали журналісти на Волині

Друзі, принцип нашої інтелектуальної вікторини нагадує «чорний ящик» із популярної гри «Що? Де? Коли?»

Тільки предмет чи зображення людини ми ховаємо в гарбуз (від початку повномасштабного вторгнення нелюдів-москалів наш добрий-предобрий гарбуз перетворився на грізний гранатобуз).

Пропонуємо і вам приєднатися до нашого конкурсу. Переконані: вам сподобається!

«Гранатобуз із секретом» – 41 (2023)

Добрими намірами вимощена дорога до пекла... Цьому чоловіку приписують винайдення одного предмета, який урівняв і багатих, і бідних. Щоправда, пан просто запропонував активно використовувати цей предмет, який уже був винайдений, заради гуманної мети. Але коли предмет назвали на його честь, дуже запротестував. І справді, був період, коли назва предмета перекочувала до іншої людини. Але це було ненадовго. Зрештою, і зараз цей предмет називають його іменем. А тоді родичам псевдовинахідника довелося змінювати прізвище. А ось людям, які безпосередньо працювали з цим предметом, – навіть і фах.

Асоціативний ряд: «антиборщ», віспа, «родич потяга», публіка, ін’єкція, куля, «вітер великого чорта», «антивогонь», «брат сполучника», медицина, «героїня» смачної приказки...

Що за предмет ми заховали сьогодні у гранатобузі?

Відповідь треба надіслати до 25 листопада (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 093 381 32 45, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Байрактар» (Валерій Залужний, Житомирщина)).                                                                                        

Більше про нашу інтелектуальну вікторину читайте на сайті volyn.com.ua і фейсбук-сторінці Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу).

Приємних вам пошуків без повітряних тривог!

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: Найдорожчу каву у світі вироблять із... котячого посліду.

Telegram Channel