Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Узяв у руки кулемет і розстріляв батька та сина із 100-ї бригади ТРО Волині...

Загиблі Михайло Куцик (ліворуч) і Олександр Куцик (праворуч).

Колаж – «Суспільне Луцьк».

Узяв у руки кулемет і розстріляв батька та сина із 100-ї бригади ТРО Волині...

Рідні загиблих просять довічного ув’язнення для вбивці

Обвинуваченому в умисному вбивстві двох військовослужбовців 100-ї бригади ТРО, 48-річного батька Михайла Куцика і 26-річного сина Олександра Куцика, продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В ухвалі Старовижівського районного суду області зазначено, що солдат залишатиметься під вартою в Луцькому слідчому ізоляторі до 9 лютого 2024 року без права внесення застави, інформує «Суспільне Луцьк».

Як відомо із судових засідань, солдат однієї з військових частин Волинської області 16 січня 2023 року о 3-й годині ночі розстріляв двох добровольців із 100-ї бригади ТрО.

Молодший сержант у стані алкогольного сп’яніння увійшов до приміщення бліндажа, де ночували батько й син Куцики із Ковеля, 48-річний Михайло і 26-річний Олександр, та вистрілив у них із ручного кулемета. Обидва військові загинули на місці події.

У Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, яка здійснює обвинувачення в суді, зазначали, що молодший сержант мав довготривалі особисті неприязні взаємини із загиблими.

Розгляд справи про умисне вбивство військових розпочав Ратнівський районний суд 5 квітня 2023 року. Тоді один із суддів оголосив про самовідвід.

Потому Волинський апеляційний суд переніс справу на розгляд у Старовижівський районний суд.

З квітня до грудня 2023 року тривали судові експертизи, проводилися судові засідання в закритому режимі, зокрема в режимі відеозв’язку брали покази свідків військовослужбовців військової частини, де служить обвинувачений.

Обвинувачений в умисному вбивстві молодший сержант. Фото – Суспільне Луцьк.
Обвинувачений в умисному вбивстві молодший сержант. Фото – «Суспільне Луцьк» .

 Наразі розгляд кримінальної справи триває. Підсудному військовому з Ковеля за умисне вбивство загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Дружина та мати загиблих військових Оксана Куцик раніше коментувала, що родичі обвинуваченого лише за два місяці після трагедії попросили в неї вибачення, однак вона наполягала на його довічному ув’язненні.

Наталія ВОСКРЕСЕНСЬКА, suspilne.media.

Читайте також: Фонд Порошенка відновить зруйнований російською ракетою музей Шухевича у Львові.

Реклама Google

Telegram Channel