Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Прогноз астролога: «Якщо нам не дадуть зброю, то в Києві ходитимуть окупанти»

«24 лютого буде велике здивування для путіна».

Фотоколаж із сайту detector.media.

Прогноз астролога: «Якщо нам не дадуть зброю, то в Києві ходитимуть окупанти»

Астролог Влад Росс (на фото) в інтерв’ю УНІАН розповів, яким буде кінець зими для України, чи дійсно росія готує новий наступ, а також про те, коли закінчиться ця війна

«Швидше за все, буде прийнято рішення добивати росію»

– Владе, розкажіть, яким лютий буде для України? – запитала астролога журналістка УНІАН.

– У лютому Плутон входить у зодіакальний знак Водолія. Це принесе багато хвилювань, складних енергій. Цей місяць можна назвати непростим і трансформаційним. Ці періоди складно переживаються, особливо після 10 лютого. Якщо раніше Захід говорив, що не дасть зброї і схиляв нас до перемир’я, то в лютому ситуація зміниться. Швидше за все, буде прийнято рішення добивати росію. Місяць буде досить-таки напруженим.

Коли Марс з’єднається з Плутоном, як це було в 2022 році, почнеться новий цикл війни, буде велике протистояння між НАТО і російською федерацією. Можуть бути несподівані перестрілки і загострення в Сувальському коридорі (геополітичний термін, присутній у термінології НАТО, що означає територію навколо Сувалок, Августова та Сейн, яка одночасно з’єднує територію балтійських країн з Польщею та рештою країн НАТО, а також відокремлює територію російської Калінінградської області та білорусь. – Вікіпедія).

– Чи будуть масовані атаки по Україні наприкінці зими?

– Так, обстріли триватимуть. Більш того, в лютому ситуація може загостритися, тому що в цей період будуть наймасштабніші атаки ракетами і дронами, які полетять в Україну. Вони будуть небезпечнішими, ніж були раніше.

Особливо напружені аспекти між 8 і 12 лютого, 16 і 20 лютого. У зоні ризику Харків, Київ, Сумська область, Дніпро і Дніпропетровська область, Одеса і Одеська область, Херсон, Миколаїв, Хмельницький і Львів.

«Напад на столицю України росія планує здійснити влітку за допомогою білорусі»

– Зараз нас лякають тим, що в лютому росія знову спробує наступати на Україну. Це правда чи блеф?

– Однозначно – блеф. Ніякого великого наступу найближчим часом не буде. Всі будуть, як укопані, стояти в тих же місцях. росія захоче взяти в «кліщі» Харків, можуть бути якісь просування на Куп’янському напрямку. Найвразливіше місце, яке ми можемо втратити – Часів Яр. Я думаю, що, швидше за все, вони захоплять Авдіївку.

Напад на Київ росія планує здійснити влітку. Це відбуватиметься за допомогою білорусі. Якщо нам не дадуть зброю, то в Києві ходитимуть окупанти. Але я впевнений, що ми отримаємо допомогу і відіб’ємося.

– 24 лютого буде річниця повномасштабної війни в Україні. На що нам чекати в цей день?

– 24 лютого буде велике здивування для рф, тому що буде підготовлений документ від європейців і американців з конфіскацією 300 млрд доларів на користь України. Тому, звичайно, вони почнуть нас бомбити прямо в цю дату, коли дізнаються, що їхні гроші дадуть нам на допомогу і нам буде вистачати на зброю і відбивання їхніх атак.

ЗСУ треба брати в облогу Крим. Голка знаходиться в яйці: яйце – це Крим, а голка – це Севастополь. Взяття Севастополя нашими військами означатиме повну Перемогу. 

– До речі, астроексперти кажуть, що існує небезпека для Верховної Ради. Чи так це?

– росія постійно туди цілиться. Наша ППО знищує тільки 50% ворожих ракет. Але при цьому воно розташоване так, щоб відбивати ракети, які летять на Хрещатик, Верховну Раду і на Грушевського.

Ризик є, але він невеликий. Думаю, Верховна Рада вистоїть.

– Чи можна цю війну назвати Третьою світовою?

– Я б назвав повномасштабну війну Четвертою світовою, гібридною. Третя була холодною з 1946 по 1991 рік, коли Радянський Союз розпався. Четверта світова почалася в 2014 році. Всі війни чомусь пов’язані з поєднанням цифр 4 і 1. Перша світова почалася в 1914 році, Друга – в 1941-му, Третя – в 2014-му. З точки зору нумерології, ми можемо так сказати.

 «Потрібно бити по москві – тільки москвичі можуть зупинити цю війну».
«Потрібно бити по москві – тільки москвичі можуть зупинити цю війну».

 З упевненістю також можна сказати, що в 2041 році буде захід усіх світових воєн. До цього року все почне завершуватися. Ми увійдемо в золотий вік після 2050 року, коли вже не буде ніяких воєн по всій планеті.

«Може «воскреснути» Євген Пригожин»

– Які новини найближчим часом нам варто чекати з країни-агресора?

– По-перше, може «воскреснути» євген пригожин. Також незабаром зміниться влада в рф, буде новий прем’єр-міністр. Небезпека чекає і на ольгу скабєєву, володимира соловйова та інших. Їх можуть застрелити.

– Поставлю вам запитання, яке цікавить усіх українців: коли закінчиться повномасштабна війна?

– Цього року не закінчиться, але є нюанс. Якщо в квітні відбудеться переворот у росії, тоді у нас з’являться шанси на її закінчення в квітні або травні.

ЗСУ треба брати в облогу Крим, куди вже неможливо буде постачати ні боєприпаси, ні провізію, ні просто щоб жити навіть нормально цивільним людям. Тому найближчим часом це найголовніше. І, звичайно, голка знаходиться в яйці: яйце – це Крим, а голка – це Севастополь. Взяття Севастополя нашими військами означатиме повну Перемогу. І неважливо, що буде творитися в Донецьку, в

Луганську. Коли ми візьмемо Севастополь, коли ми візьмемо Крим – все, війна тут же закінчиться. Це може статися в 2025 році. Плюс потрібно бити по москві, тому що ми боремося саме з нею. Тільки москвичі можуть зупинити цю війну. Найсприятливіший час – літо й осінь, коли у нас будуть далекобійні дрони. Ми зможемо запустити їх на москву і знищити її. Травень може бути переломним у цьому відношенні.

Діана МОГИЛЄВИЧ, unian.ua.

Читайте також: Правнук відомого волинянина, який воював під Крутами, загинув Героєм на Донеччині​.

Telegram Channel