Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Господиням на замітку: які переваги й особливості сухих дріждів

Cухі швидкодіючі дріжджі зберігають свою активність завдяки вакуумній упаковці, тож її цілісність дуже важлива.

Фото із сайту tortino.com.ua.

Господиням на замітку: які переваги й особливості сухих дріждів

Цей кулінарний інгредієнт для випічки стає все популярнішим

У цьому нема нічого дивного, адже це дуже зручно: сухі дріжджі, на відміну від свіжих, можна купити із запасом, зберігати кілька місяців і використовувати в міру потреби. Але часто люди не звертають уваги на той факт, що не всі сухі дріжджі однакові.

Тож кожна господиня перед початком роботи повинна перш за все уважно прочитати інформацію, яку виробник розміщує зверху на пакетику. Там може бути напис «Сухі активні дріжджі» або «Сухі швидкодіючі дріжджі». Яка ж між ними різниця?

Річ у тім, що працювати з ними необхідно зовсім по-різному. Сухі активні дріжджі перед використанням необхідно активувати, а сухі швидкодіючі дріжджі готові до роботи без спеціального активування: вони являють собою живі дріжджові клітини, які зберігають свої властивості завдяки спеціальній вакуумній упаковці. Наша порада допоможе розібратися, як працювати із сухими швидкодіючими дріжджами.

Для тіста знадобляться сухі швидкодіючі дріжджі, борошно, сіль, цукор та вода. Пропорції як цих інгредієнтів, так і додаткових (яйця, жир, молоко) залежатимуть від конкретного рецепту тіста. Однак варто пам’ятати, що сухі швидкодіючі дріжджі є живими дріжджовими клітинами і зберігають свою активність завдяки вакуумній упаковці, тож  її цілісність дуже важлива для цього виду дріжджів.

Також при покупці швидкодіючих сухих дріжджів особливу увагу зверніть на дату випуску – простежте, щоб дріжджі були свіжими. Пакет сухих швидкодіючих дріжджів масою 11 г розрахований на 1 кг борошна. Дріжджі слід відразу змішати з борошном, що просіюється, а потім додати інші інгредієнти. Дайте примішаному тісту підійти в теплому місці 40 хвилин і приступайте до формування виробів. 

Читайте також: Щоб вареники вдалися: поради господиням.

Telegram Channel