Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Які посади найбільш затребувані в ЗСУ?

«Суспільство має йти та займати місце поранених та вбитих. Це буде найбільша вдячність».

Фото – Валентина ПОЛІЩУК, Liga.net.

Які посади найбільш затребувані в ЗСУ?

Їх назвав командир «Вовків Да Вінчі»

Зараз на фронті насамперед необхідні військові, які уміли б вправно користуватися засобами РЕБ. Про це розповів командир батальйону «Вовки Да Вінчі» Сергій Філімонов (на фото) в інтерв’ю Liga.net.

«Яким би ти не був підготовленим, скільки у тебе не було б PVSів, каліматорів, крутої форми чи навушників – проти FPV-дрона ти нічого не зробиш. Якщо в тебе не буде сильного РЕБівця, який тебе захищатиме. Проти ворожої піхоти ти не зможеш стріляти більше, ніж кількість твого боєкомплекту. Або проти ворожої артилерії без хорошої «контрбатарейки» жоден спеціаліст не зможе стояти на позиції», – пояснив він.

Командир «Вовків Да Вінчі»: «Це буде дивно, але я намагаюся якомога менше шукати штурмовиків і простих піхотинців. По-перше, я зацікавлений у тому, щоб ті люди, які вмотивовані та хочуть навчатися, йшли на посади саперів, оперaторів БпЛА, танкістів, артилеристів до взводів і рот бойового забезпечення чи просто забезпечення».

Водночас він не заперечив, що дійсно існує брак піхоти. Але це частково закриває мобілізація, але «є питання до якості». «Я повторюся, бо це – зaкон: кожному командирові важливіше, щоб у нього був фахівець-артилерист, який вміє точно влучати, рахувати і подружиться з системою. Aбо креативний інженер, який вибудовуватиме вибухові-невибухові загородження, які ворогові буде важко подолати. Рота-взвод вогневої підтримки, які не допустять, щоб на позиції підійшов ворог», – зазначив він.

Валентина ПОЛІЩУК.

Telegram Channel