Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Росію варто довести  до «триндеця»

Нова обкладинка The Economist – «Ізраїль один»;

Фото із сайту theguardian.com.

Росію варто довести до «триндеця»

Лише це змусить американців у нас вкладати. Бо лише ми будемо тут гарантом стабільності. Інакше це не працює

«Наші друзі–американці пропонують нам гроші, зброю та поради. Ми беремо гроші і зброю, від порад відмовляємось». Моше Даян, міністр оборони Ізраїлю під час Шестиденної війни 1967 року.

Тому наносити удари по НПЗ треба продовжувати неодмінно. Бо іншого шансу не буде. А зброю нам і так припинили давати. Чим ще можна нас шантажувати?

росію варто довести до «триндеця». Лише це змусить американців у нас вкладати. Бо лише ми будемо тут гарантом стабільності. Інакше це не працює.

Ніхто не хоче допомагати слабким країнам. Світ цінує сильних.

А якби ми слухали і вірили в те, що нам «залишилось 3 дні», то вони нас вже відспівали б і забули б. Не виключено, що дізнаємось багато цікавого і про нинішніх союзників теж, коли все закінчиться. Про перемовини до повномасштабного вторгнення, про поділ країни, про готовність «забити» на нас. Якісь там українці, подумаєш, ну, були, ну, героїчно чинили опір.

І так, вони нам винні. Бо це під їхні гарантії нас позбавляли ядерної зброї. Чи полізла б наволоч до нас, якби ми мали ядерку, питання відкрите. Наволоч теж була країною – гарантом. Тому так, вони нам винні.

Я чекала, що терміново збереться Верховна Рада, що буде запит на засідання ООН. Так, вони «занепокоєні». Але всі легальні і офіційні методи не просто варто, а необхідно задіювати. Але, схоже, існування парламентаризму в Україні теж під питанням. Лише 8 годин в березні вони «засідали».

До речі, на безпековому форумі у Києві гарно сказала віцепрем'єрка Ольга Стефанішина:

– Ми розуміємо заклики американських партнерів. Водночас ми воюємо тими спроможностями, ресурсами і практиками, які наявні у нас. Я хочу дещо нагадати колегам, які роблять такі заяви. Коли у лютому 2022 року я говорила зі штаб-квартирою НАТО, щоб вони звернулися до ООН, оскільки вони спроможні «закрити небо» над Україною, там сказали: «Ольго, ти ж не розумієш стандартів НАТО». У його розумінні це означає насамперед знищити інфраструктуру на території росії, яка дає можливість бомбити українські міста, заводи, які виробляють ракети.

Тому ми діємо відповідно до найкращих стандартів НАТО. 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Telegram Channel