Андрій Данилко вперше зізнався, що у нього за хвороба - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Андрій Данилко вперше зізнався, що у нього за хвороба

«Всьо будєт ха–ра–шо!»

Фото із сайту gordon.ua.

Андрій Данилко вперше зізнався, що у нього за хвороба

Срібний призер «Євробачення-2007» не може спати

Народний артист України, 47–річний актор Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, вже тривалий час має проблеми зі здоров’ям. Про це він не раз говорив в інтерв’ю, а днями продюсер артиста Юрій Нікітін поділився, що ситуація серйозніша, ніж можна подумати. Деякі ЗМІ одразу написали, що «Данилко невиліковно хворий», «в артиста важкий стан».

Деякі ЗМІ одразу написали, що «Данилко невиліковно хворий», «в артиста важкий стан».

Аби уникнути чуток та дурних заголовків, Андрій Данилко вперше розповів, що ж насправді відбувається з його здоров’ям. За словами представників артиста, у нього є певні проблеми зі сном. «Друзі, ви що, збожеволіли? Андрій Данилко поправляє свої проблеми зі сном. Налагоджує циркадні ритми. Все інше — норм», — прокоментував менеджмент Данилка.

Зазначимо, що тиждень тому продюсер Вєрки Сердючки Юрій Нікітін в одному з інтерв’ю зізнався, що тривалий час Данилко не міг займатися творчістю, у нього були депресії і над його проблемами зі здоров’ям працювала велика купа спеціалістів навіть з за кордону. Але тоді Нікітін не сказав, що саме з Андрієм. Виявляється, артист страждає від безсоння.

Лія ЛІС

Читайте також: Онкохворий юнак сам заробляє собі гроші на лікування