Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
У 21 рік – уже 4-разова чемпіонка Європи!

Ярослава Магучіх і Катерина Табашник під час нагородження золотом і бронзою на Чемпіонаті в Стамбулі.

Фото із сайту uaf.org.ua.

На першості континенту з легкої атлетики в приміщеннях, яку приймала Туреччина, українська спортсменка, молодший сержант ЗСУ Ярослава Магучіх (на фото) завоювала золото зі стрибків у висоту, сягнувши позначки 198 см

Разом із нею піднялася на п’єдестал і 28-літня Катерина Табашник, яка виборола бронзу (194 см). Срібло у цій дисципліні серед чоловіків здобув 34-річний Андрій Проценко (229 см), який минулої весни 40 днів провів у російській окупації на Херсонщині.

Ще одну бронзу для «синьо-жовтих» виборов Роман Кокошко, який штовхнув ядро на рекордні для України 21 м 84 см.

Завдяки цим 4 медалям (1 – 1 – 2) Україна посіла загальнокомандне 12-те місце, а переможцем Чемпіонату Європи з легкої атлетики у Стамбулі стала команда Норвегії – 5 нагород (4 – 1 – 0).