Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
«Мамо, тату, він наступив на міну – і йому відірвало руку і ногу...»

«Дай Боже, щоб ми були здатні приймати інших людей такими, якими вони є...»

Фото із сайту ukr.net.

«Мамо, тату, він наступив на міну – і йому відірвало руку і ногу...»

Це історія про солдата, якому вдалось повернутись додому після війни у В’єтнамі. Він зателефонував батькам із Сан-Франциско

-Мамо, тату, я повертаюсь додому, але хочу попросити вас про послугу: я везу з собою друга і хотів би, щоб він залишився з нами.

– Звичайно, – відповіли вони, – нам було б приємно з ним познайомитись.

– Але ви маєте дещо про нього знати, – продовжував син, – його було поранено на війні. Він наступив на міну – і йому відірвало руку і ногу. Він не має куди йти, і я хочу, щоб він жив у нас вдома.

– Мені дуже його шкода, синку. Ми можемо знайти якесь місце, де він міг би жити.

– Ні, мамо й тату, я хочу, щоб він жив із нами.

– Сину, – сказав йому батько, – ти не знаєш, про що просиш. Така фізично обмежена людина може бути для нас великим тягарем. У нас своє життя, і ми не можемо дозволити, щоб така подія, як ця, втрутилась у його плин.

Гадаю, тобі потрібно повернутися додому і забути про цю людину. Він знайде якийсь спосіб, щоб жити самому.

У цей момент син поклав слухавку.

Така фізично обмежена людина може бути для нас великим тягарем. У нас своє життя, і ми не можемо дозволити, щоб така подія, як ця, втрутилась у його плин.

Батьки більше про нього не чули. А через декілька днів вони отримали телефонний дзвінок із поліції Сан-Франциско. Їхній син загинув, впавши з високої будівлі, так їм сказали. Поліція вважала це самогубством. Розбиті цією новиною батьки полетіли в Сан-Франциско, і їх відвезли в міський морг, щоб вони впізнали сина. Вони його впізнали, але вжахнулись, довідавшись те, чого ще не знали: в їхнього сина була тільки одна рука і одна нога.

Невідомий автор

Батьки цього солдата схожі на багатьох із нас. Нам дуже легко любити фізично красивих та доглянутих людей, однак ми уникаємо тих, які викликають у нас почуття незручности або які завдають комусь клопотів.

Ми воліємо триматись осторонь від людей, які мають не дуже здоровий вигляд, не є такими красивими чи розумними, якими вважаємо себе.

Дай Боже, щоб ми були здатні приймати інших людей такими, якими вони є. Дай Боже, нам бути вирозумілими до осіб, що відрізняються від нас.

Росаріо ГОМЕС, притча «Безумовна любов» на сайті prytchi.in.ua.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

  

Telegram Channel