Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
ПігКАССО і рохкає, і... малює!

Пігкассо у момент «творчості». За таку абстракцію їй платять не менше, ніж всесвітньо відомому Пікассо.

Фото – instagram.com/pigcassohogher

ПігКАССО і рохкає, і... малює!

Свиня-художниця заробила понад мільйон доларів. «Шедеври», створені рилом, мають у своїй колекції тенісист Надаль, актор Клуні, інші знаменитості

Один із зоопритулків у Південній Африці утримує власним коштом… свиня на прізвисько Пігкассо. За повідомленням видань The Daily Mail і «Високий замок», за невеликий проміжок часу на її рахунок «набігло» 1 млн 300 тисяч доларів. За ці надходження адміністрація звіринцю купує корми для своїх постояльців, виплачує зарплату працівникам, розраховується за комуналку і послуги ветеринара. А заробила свиня таку велику суму не своїм салом, а рилом - талантом… малювати.

Маленькою Пігкассо через свої низькі кондиції ледь не потрапила на м’ясокомбінат. «Списати» її хотіли і через те, що гризла все, що потрапляло на очі. Але коли одного разу побачила залишені кимось пензлі у фарбі, то не схрумала, а вхопила їх рилом і давай водити ними по ватману. На картину-химеру та її авторку звернула увагу зоозахисниця Джоан Лефсон.

– У неї є пристрасть до малювання, – каже волонтерка. – Мені подобається дивитися, як свиня вагою понад 150 кг може так витончено водити пензлем по полотну.

Джоан стала все частіше залучати Пігкассо до «творчості». Про абстрактні «картини» незвичної художниці почули далеко за межами звіринцю. Вони сподобалися таким знаменитим багатіям, як актори Джордж Клуні, Ед

Вествік, тенісист Рафаель Надаль, які не шкодували грошей, щоб придбати «творіння» Пігкассо. За деякі її роботи шанувальники «високого мистецтва» викладали по декілька десятків тисяч баксів. Загалом свиня заробила 1,3 млн доларів.

Михайло ЛИПНЕВИЙ.

Читайте також: У США акула відкусила ногу українці: жінка в критичному стані.

Telegram Channel