Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
13-річна донька найстаршої породіллі України переїхала  до нової родини

Валентина Підвербна декілька років тому зі своєю донькою, коли нібито між ними було все добре, і жінку навіть внесли у «Книгу рекордів України».

Фотоколаж із сайту tsn.ua.

13-річна донька найстаршої породіллі України переїхала до нової родини

Дівчинка живе разом із жінкою, яка написала до місцевої влади заяву про опікунство

В житті чернігівчанки Анни Підвербної, історія якої рік тому сколихнула всю Україну, стався новий, не менш крутий поворот. Як відомо, у 2023-ому дівчинка оприлюднила в соцмережах допис, в якому просила захистити її від своєї 78-літньої мами. Остання, як відомо, народила Анну у віці 65 років за допомогою штучного запліднення.

Як з’ясував ТСН.ua, наразі дівчинка-підліток вже декілька тижнів мешкає в іншій родині. Подробиці розповів заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, який свого часу взяв на контроль ситуацію з цією дитиною: «Зараз ця дитина мешкає у жінки, яка є її опікункою. Жінку звати Олена, вона була близькою до цієї родини і написала відповідну заяву. А виконком міської ради ухвалив таке рішення. І все. Історія, довжиною в рік, завершена на цьому етапі. Головне, що дитина – щаслива. Вона мені сама про це каже», – розповів Дмитро Блауш.

За його словами, жінка, про яку йдеться, мешкає не дуже далеко від того кварталу, де живе мати дівчини. Олені, яка опікується Анною, за словами Блауша, близько 50 років.

«Загальний стан здоров’я Ані значно покращився. Не треба бути лікарем, щоб це бачити. Залишається відкритим питання щодо корекції зору. Обіцянку, яку давав особисто я, ми виконаємо. Треба витримати певні процедури, певний час ходити в окулярах. Нормальне життя, відсутність стресів, збалансоване харчування, правильне фізичне навантаження – все це відіграє свою роль. Я радий, що все вдалося зробити так, що все йде на краще для дитини», – розповідає Дмитро Блауш.

До цього він додає, що Олена та мати дівчинки знайомі між собою: «Я так розумію, що вони ходили разом до однієї релігійної установи». Своєю чергою сама дівчинка цими днями опублікувала на своїй сторінці в соцмережі новий допис. «Рівно рік тому я написала цей пост, який кардинально змінив моє життя. Щиро дякую людям, які підтримували мене в той непростий період життя», – написала Анна Підвербна.

Ігор СЕРОВ.

Реклама Google

Telegram Channel