І грядку я сполола, й радикуліт разом зборола. Бо коли пенсія мала – надія на город і на кота! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 30.54
І грядку я сполола, й радикуліт разом зборола. Бо коли пенсія мала – надія на город і на кота!

Фото pinterest.com.

І грядку я сполола, й радикуліт разом зборола. Бо коли пенсія мала – надія на город і на кота!

За цей підпис житель села Тагачин Турійського району Микола Яворський отримає 125 гривень, адже здобув І місце в конкурсі текстівок до світлини бабусі з котом на спині

ІІ місце і 75 гривень призових дістануться лучанинові Валерію Некрасову за цей кумедний підпис:

Я на сонечку лежу –

Свою пані стережу,

Бо сусіда-ловелас

Приставав уже не раз!

ІІІ місце і 59 гривень гонорару відправляться в село Борочиче Горохівського району до Раїси Кобчук:

На спині улігся кіт, щоби пані при згинанні не схопив радикуліт.

Ви теж маєте шанс здобути такі гроші – ​і ще більші, адже щоразу розігруємо в конкурсі 250 гривень. Для цього треба помізкувати над підписом до вміщеної внизу світлини із сучасними бабусями-«хакерами».

 

 Кожен учасник може запропонувати до 27 червня будь-яку кількість варіантів і надіслати їх на адресу: 43025, просп. Волі, 13, м. Луцьк, «Читанка для всіх» або на електронну – ​chytanka77@gmail.com. Не забудьте вказати свої дані, щоб отримати 250 гривень призових!

Детальний перебіг конкурсу – ​у новому виданні від «Газети Волинь» – ​місячнику «Читанка для всіх»! Шукайте червневий випуск у пунктах продажу газет чи запитуйте у вашої листоноші!

А ще краще – передплатіть – і вам «Читанку для всіх» принесуть додому.Ціна просто сміховинна – усього 6,5 гривні на місяць!


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.