Помер під час сексу у відрядженні — суд визнав це «нещасним випадком на виробництві» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 32.90
Помер під час сексу у відрядженні —  суд визнав це «нещасним випадком  на виробництві»

Це ж треба таке!

Фото: narodna-pravda.ua

Помер під час сексу у відрядженні — суд визнав це «нещасним випадком на виробництві»

Француз помер від зупинки серця, коли віддався любощам із незнайомкою в готельному номері

З огляду на те, що чоловік на той момент перебував у відрядженні, паризький суд кваліфікував смерть як «нещасний випадок на виробництві». Компанію–роботодавця зобов’язали виплатити компенсацію родині померлого.

За французькими законами, роботодавець відповідає за будь–які ситуації, що можуть трапитися з їхнім працівником під час відрядження, пояснив суддя.

Представники фірми наполягали, що, перебуваючи в номері, чоловік не виконував робочі обов’язки, тому компанія не має нести за його смерть жодної відповідальності. Проте суд такі аргументи не переконали. За французькими законами, роботодавець відповідає за будь–які ситуації, що можуть трапитися з їхнім працівником під час відрядження, пояснив суддя. Прізвище померлого не розголошують — відомо лише, що його звали Ксав’є. Він працював інженером у компанії TSO, яка спеціалізується на обслуговуванні залізниці.

Тепер ясно, де «найгуманніший суд у світі»…


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.