Євро-2020: хто з ким зіграє в 1/8 фіналу (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Євро-2020: хто з ким зіграє в 1/8 фіналу (Відео)

Як довго для Андрія Шевченка тривав матч Швеція – Польща – 3:2… Віддячимо тепер шведам перемогою над ними?

Фото із сайту uefa.com.

Євро-2020: хто з ким зіграє в 1/8 фіналу (Відео)

Завдяки перемозі шведів над поляками та іспанців над словаками збірна України вперше в історії вийшла в плей-оф Чемпіонату Європи, де зіграє проти своїх рятівників – Швеції

Пари 1/8 фіналу Євро-2020:

 = 26 червня. 19.00. Уельс – Данія (Амстердам)

= 26 червня. 22:00. Італія – ​​Австрія (Лондон) 

= 27 червня. 19.00. Нідерланди – Чехія (Будапешт)

= 27 червня. 22:00. Бельгія – Португалія (Севілья)

= 28 червня. 19.00. Хорватія – Іспанія (Копенгаген) 

= 28 червня. 22:00. Франція – Швейцарія (Бухарест) 

= 29 червня. 19.00. Англія – ​​Німеччина (Лондон)

= 29 червня. 22:00. Швеція – Україна (Глазго)

Груповий етап

П’ятниця, 11 червня (час – ​київський; огляд матчу – назва пари, щоб переглянути відео – тисніть на рахунок)

Група A: Туреччина — ​Італія (22.00, Рим) —  0:3 (0:1 – Меріх Демірал, 53 хв., у власні ворота; 0:2 – Чіро Іммобіле, 66 хв.; 0:3 – Лоренцо Інсіньє, 79 хв.). 

Субота, 12 червня

Група А: Вельс — ​Швейцарія (16:00, Баку) — 1:1 (0:1 – Брель Емболо, 49 хв.; 1:1 – Кіффер Мур, 74 хв.).

Група B: Данія — ​Фінляндія (19:00, Копенгаген) — 0:1 (Йоел Пог'янпало, 60 хв.).

Група B: Бельгія — ​Росія (22.00, Санкт-Петербург) — 3:0 (1:0 – Ромелу Лукаку, 10 хв.; 2:0 – Тома Меньє, 34 хв.; 3:0 – Ромелу Лукаку, 88 хв.).

 

Неділя, 13 червня

Група D: Англія — ​Хорватія (16:00, Лондон) — 1:0 (Рахім Стерлінг, 57).

Група C: Австрія — ​Північна Македонія (19:00, Бухарест) — 3:1 (1:0 – Штефан Лайнер, 18 хв.; 1:1 – Горан Пандев, 28 хв.; 2:1 – Міхаель Грегорич, 78 хв.; 3:1 – Марко Арнаутович, 89 хв.).

Група C: Нідерланди — ​Україна (22.00, Амстердам) — 3:2 (1:0 – Джоржіньо Вейналдум, 52 хв.; 2:0 – Ваутер Вегорст, 58 хв.; 2:1 – Андрій Ярмоленко, 75 хв.; 2:2 – Роман Яремчук, 79 хв.; 3:2 – Дензел Дюмфріс, 85 хв.).

 

Понеділок, 14 червня

Група D: Шотландія — ​Чехія (16:00, Глазго) — 0:2 (0:1 – Патрік Шик, 42 хв.; 0:2 – Патрік Шик, 52 хв.).

Група E: Польща — ​Словаччина (19:00, Дублін) — 1:2 (0:1 – Войцех Щенсний, 18 хв., у власні ворота; 1:1 – Кароль Лінетті, 46 хв.; 1:2 – Мілан Шкриняр, 79 хв.). 

Група E: Іспанія — ​Швеція (22.00, Більбао) —  0:0

 

Вівторок, 15 червня

Група F: Угорщина — ​Португалія (19:00, Будапешт) — 0:3 (0:1 – Рафаел Геррейру, 84 хв.; 0:2 – Кріштіану Роналду, 87 хв., з пенальті; 0:3 – Кріштіану Роналду, 90+2 хв.).

Група F: Франція — ​Німеччина (22.00, Мюнхен) — 1:0 (Матс Гуммельс, 20 хв., у власні ворота).

 

Середа, 16 червня

Група B: Фінляндія — ​Росія (16:00, Санкт-Петербург) — 0:1 (Олексій Міранчук, 45+2 хв.).

Група А: Туреччина –Уельс (19:00, Баку) — 0:2 (0:1 – Аарон Ремсі, 42 хв.; 0:2 – Коннор Робертс, 90+5 хв.).

Група A: Італія — ​Швейцарія (22.00, Рим) — 3:0 (1:0 – Мануель Локателлі, 26 хв.; 2:0 – Мануель Локателлі, 52 хв.; 3:0 – Чіро Іммобіле, 89 хв.).

 

Четвер, 17 червня

Група C: Україна — ​Північна Македонія (16:00, Бухарест) — 2:1 (1:0 – Андрій Ярмоленко, 29 хв.; 2:0 – Роман Яремчук, 34 хв.; 3:0 – Езджан Аліоський, 57 хв.).

Група B: Данія — Бельгія (19:00, Копенгаген) — 1:2 (1:0 – Юссуф Поульсен, 2 хв.; 1:1 – Торган Азар, 54 хв.; 1:2 – Кевін де Брейне, 70 хв.).

Група C: Нідерланди — ​Австрія (22.00, Амстердам) — 2:0 (1:0 – Мемфіс Депай, 11 хв, з пенальті; 2:0 – Дензел Дюмфріс, 67 хв.).

 

П’ятниця, 18 червня

Група E: Швеція — ​Словаччина (16:00, Дублін) – 1:0 (Еміль Форсберг, 77 хв., з пенальті).

Група D: Хорватія — ​Чехія (19:00, Глазго) — 1:1 (0:1 – Патрік Шик, 37 хв., з пенальті; 1:1 – Іван Перишич, 47 хв.).

Група D: Англія — ​Шотландія (22.00, Лондон) – 0:0.

 

Субота, 19 червня

Група F: Угорщина – ​Франція (16:00, Будапешт) – 1:1 (1:0 – Аттіла Фіола, 45 хв.; 1:1 – Антуан Грiзманн, 66 хв.).

Група F: Португалія – ​Німеччина (19:00, Мюнхен) – 2:4 (1:0 – Кріштіану Роналду, 15 хв.; 1:1 – Рубен Діаш, автогол, 35 хв.; 1:2 – Рафаель Геррейру, автогол, 39 хв.; 1:3 – Каі Хавертц, 51 хв.; 1:4 – Робін Гозенс, 60 хв.; 2:4 – Діогу Жота, 67 хв.).

Група E: Іспанія – ​Польща (22.00, Більбао) – 1:1 (1:0 – Альваро Мората, 25 хв.; 1:1 – Роберт Левандовскі, 54 хв.).

 

Неділя, 20 червня

Група А: Італія – ​Уельс (19:00, Рим) – 1:0 (Маттео Пессіна, 39 хв.).

Група A: Швейцарія – ​Туреччина (19:00, Баку) – 3:1 (1:0 – Харіс Сеферовіч, 6 хв.; 2:0 – Джердан Шакірі, 26 хв.; 2:1 – Ірфан Кевечі, 62 хв; 3:1 – Джердан Шакірі, 68 хв.).

Євро-2020
Група А: підсумкова таблиця              
Збірна Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1.  Італія 3 3 0 0 7:0 9
2. Вельс 3 1 1 1 3:2 4
3. Швейцарія 3 1 1 1 4:5 4*
4. Туреччина 3 0 0 3 1:8 0.

 

Понеділок, 21 червня

Група B: Росія – ​Данія (22.00, Копенгаген) – 1:4 (0:1 – Міккель Дамсгор, 38 хв.; 0:2 – Юссуф Поульсен, 59 хв.; 1:2 – Артем Дзюба, з пенальті, 70 хв.; 1:3 – Андреас Крістенсен, 80 хв.; 1:4 – Йоакім Мехле, 82 хв.).

Група B: Фінляндія – ​Бельгія (22.00, Санкт-Петербург) – 0:2 (0:1 – Лукаш Градецкі, автогол, 74 хв.; 0:2 – Ромелу Лукаку, 81 хв.).

Євро-2020

Група B: підсумкова таблиця              
Збірна Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1.  Бельгія 3 3 0 0 7:1 9
2. Данія 3 1 0 2 5:4 3
3. Фінляндія 3 1 0 2 1:2 3
4. Росія 3 1 0 2 2:7 3.

 

Понеділок, 21 червня

Група C: Північна Македонія – ​Нідерланди (19:00, Амстердам) – 0:3 (0:1 – Мемфіс Депай, 24 хв.; 0:2 – Жоржиньо Вейналдум, 51 хв.; 0:3 – Жоржиньо Вейналдум, 58 хв.).

Група C: Україна – ​Австрія (19:00, Бухарест) – 0:1 (Крістоф Баумгартнер, 21 хв.).

Євро-2020

Група C: підсумкова таблиця              
Збірна Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1. Нідерланди 3 3 0 0 8:2 9
2. Австрія 3 2 0 1 4:3 6
3. УКРАЇНА 3 1 0 2 4:5 3*
4. Північна Македонія 3 0 0 3 2:8 0

 

Вівторок, 22 червня

Група D: Чехія – ​Англія (22.00, Лондон) – 0:1 (Рахім Стерлінґ, 12 хв.).

Група D: Хорватія – ​Шотландія (22.00, Глазго) – 3:1 (1:0 – Нікола Влашіч, 17 хв.; 1:1 – Каллум Макгрегор, 42 хв; 2:1 – Лука Модрiч, 62 хв.; 3:1 – Іван Перішич, 77 хв.).

Євро-2020

Група D: підсумкова таблиця              
Збірна Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1. Англія 3 2 1 0 4:1 7
2. Хорватія 3 1 1 1 4:3 4
3. Чехія 3 1 1 1 3:2 4*
4. Шотландія 3 0 1 2 1:5 1

 

Середа, 23 червня

Група E: Словаччина – ​Іспанія (19:00, Більбао) – 0:5 (0:1 – Мартін Дубравка, автогол, 30 хв.; 0:2 – Емерiк Лапорт, 45 хв.; 0:3 – Пабло Сарабiя, 56 хв.; 0:4 – Ферран Торрес, 67 хв.; 0:5 – Юрай Куцка, автогол, 71 хв.).

Група E: Швеція – ​Польща (19:00, Дублін) – 3:2 (1:0 – Еміль Форсберг, 2 хв.; 2:0 – Еміль Форсберг, 59 хв.; 2:1 – Роберт Левандовскі, 61 хв.; 2:2 – Роберт Левандовскі, 84 хв.; 3:2 – Віктор Клаессон, 90 хв.).

Євро-2020

Група E: підсумкова таблиця              
Збірна Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1. Швеція 3 2 1 0 4:2 7
2. Іспанія 3 1 2 0 6:1 5
3. Словаччина 3 1 0 2 2:7 3
4.. Польща 3 0 1 2 4:6 1

 

Середа, 23 червня

Група F: Німеччина – ​Угорщина (22.00, Мюнхен) – 2:2 (0:1 – Адам Салаї, 11 хв.; 1:1 – Каі Хавертц, 66 хв.; 1:2 – Андраш Шефер, 68 хв.; 2:2 – Леон Горетцка, 84 хв.).

Група F: Португалія – ​Франція (22.00, Будапешт) – 2:2 (1:0 – Крiштiану Роналду, з пенальті, 31 хв.; 1:1 – Карім Бензема, з пенальті, 45 хв.; 1:2 – Карім Бензема, 47хв.; 2:2 – Крiштiану Роналду, з пенальті, 60 хв.).

Євро-2020

Група F: підсумкова таблиця              
Збірна Ігри Виграші Нічиї Поразки М’ячі Очки
1. Франція 3 1 2 0 4:3 5
2. Німеччина 3 1 1 1 6:5 4
3. Португалія 3 1 1 1 7:6 4*
4. Угорщина 3 0 2 1 3:6 2

* – З груп до 1/8 фіналу виходять по дві перші збірні плюс чотири кращі команди, що зайняли третє місце.

З груп до 1/8 фіналу виходять по дві перші збірні плюс чотири кращі команди, що зайняли третє місце.

Рейтинг третіх збірних. Фото із сайту uefa.com.
Рейтинг третіх збірних. Фото із сайту uefa.com.

 

1/8 фіналу

Субота, 26 червня

1. Уельс – Данія (19:00, Амстердам) –  

2. Італія – Австрія 1А – ​2С (22.00, Лондон) – 

 

Неділя, 27 червня

3: Нідерланди – Чехія (19:00, Будапешт) – 

4: Бельгія – Португалія (22.00, Більбао) – 

 

Понеділок, 28 червня

5: Хорватія – Іспанія (19:00, Копенгаген) – 

6: Франція – Швейцарія (22.00, Бухарест) –

 

Вівторок, 29 червня

7: Англія – Німеччина (18:00, Дублін) –

8: Швеція – Україна (22.00, Глазго) –

 

Чвертьфінал

П’ятниця, 2 липня

Ч1: Переможець 6 — ​Переможець 5 (19:00, Санкт-Петербург) –

Ч2: Переможець 4 — ​Переможець 2 (22.00, Мюнхен) –

 

Субота, 3 липня

Ч3: Переможець 3 — ​Переможець 1 (19:00, Баку) –

Ч4: Переможець 8 — ​Переможець 7 (22.00, Рим) –

 

Півфінал

Вівторок, 6 липня

П1: Переможець Ч2 — ​переможець Ч1 (22.00, Лондон) –

 

Середа, 7 липня

П2: Переможець Ч4 — ​Переможець Ч3 (22.00, Лондон) –

 

Фінал

Неділя, 11 липня

П1 — ​П2 (22.00, Лондон) —

Нагадаємо, що після рішення УЄФА про перенесення через пандемію коронавірусу Чемпіонату Європи у 2020 році першість нашого континенту проходить з 11 червня по 11 липня 2021 року у 12 містах. В Україні матчі транслюють телеканали «Футбол1/2/3» і ТРК «Україна».

Читайте також: «​Збірна Англії мусить виставити волинському кролику мішок моркви: саме наш куцохвіст напророкував «Трьом левам» перемогу над Чехією (Відео)».


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.