Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У Луцькому районі – два нові начальники поліції

Бажаємо Юрію Присяжнюку (ліворуч) і Віталію Магалецькому генеральських погонів!

Фото із сайту npu.gov.uа.

У Луцькому районі – два нові начальники поліції

Відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області очолив полковник поліції Віталій Магалецький. Лідером колективу відділу поліцейської діяльності №1 Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області призначено підполковника поліції Юрія Присяжнюка 

Продовжувач династії правоохоронців

Віталій Магалецький – житомирянин. Свого часу закінчив Житомирську національну академію внутрішніх справ.

Повагу до нелегкого покликання охоронця правопорядку певною мірою «успадкував» від батька Юлія Магалецького, нині пенсіонера МВС України у Волинській області.

Після служби у Збройних силах України Віталій Юлійович почав свою професійну кар’єру в окремому батальйоні патрульно-постової служби. Її успішно продовжував на посадах помічника дільничного інспектора поліції, дільничного інспектора поліції, у ВДАІ. Був начальником одного з територіальних підрозділів Житомирської області, відтак начальником управління превентивної діяльності ГУНП у Житомирській області.

Нові очільники в колегах насамперед цінують офіцерську честь.

За словами нового головного поліцейського Горохівщини, 45-річного  Віталія Магалецького Горохів йому сподобався древньою вродою, доброзичливими жителями і новим колективом, який він вважає дієвим і відповідальним. Відповідаючи на запитання газети «Волинь», пан полковник дав зрозуміти, що в офіцерах цінує честь, жертовність, усвідомлення важливості служби в поліції й людяність, доброзичливість і товариськість водночас. А ще пан Віталій дорожить родинними цінностями. Його сім’я – це дружина Віта, донька Людмила й зять Дмитро.

«У нашого начальника – професійна «чуйка» на порушників і злочинців»

40-річний підполковник поліції Юрій Присяжнюк із Горохова повернувся в рідне Рожище й знову очолив свій згуртований колектив.

– У нашого начальника – професійна «чуйка» на порушників і злочинців, – кажуть про цього оперативника і рожищенські, і горохівські колеги.

Ми ж бажаємо обом новим керівникам насамперед людського визнання, поваги й великого внеску у найголовнішу спільну справу – здобуття Перемоги над російським агресором. І, звісно, успішного професійного росту. Аж до зірок генералів на погонах!

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Читайте також: Аби добудувати храм, житель Волині продає торговий комплекс біля митного посту «Ягодин».

 

Telegram Channel