Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Чому необхідно чистити пульт 

Мити пульт водою забороняється.

Фото із сайту ukr.net.

Чому необхідно чистити пульт 

З його допомогою керують дедалі більшою кількістю побутової техніки. Навіть люстру нині можна вмикати, не встаючи з дивана. Та пульти, особливо від телевізора, швидко забруднюються, тож їх треба чистити

Для цього відкрийте кришку і вийміть батарейки. Викрутіть гвинтики, які з’єднують половинки корпусу. Можливо, знадобиться чистка плати. У жодному разі не мийте її водою. Скористайтесь спиртом чи спеціальним засобом для очищення окислених контактів.

Кнопки протріть мильним розчином за допомогою ватного тампона або старої зубної щітки (можна на деякий час замочити їх у воді). Після миття ретельно їх витріть.

Коли всі частини пульта висохнуть, приступайте до збирання. Спершу на плату встановіть кнопки. Після цього з’єднайте половинки корпусу, потім вкрутіть гвинтики і вставте батарейки.

Поверхню приладу, зазвичай, очищають ватними паличками, змоченими у спирту, або ж вологими серветками. Мити його водою забороняється. Бруд, що забився між кнопками та корпусом, можна вичистити зубочисткою.

Намагайтеся брати пульт тільки чистими сухими руками. А ще краще захистити його від бруду та вологи спеціальним чохлом. Якщо його немає, обгорніть пульт поліетиленом та зафіксуйте його скотчем.

Цей прилад часто губиться. Щоб цього не трапилося, зробіть для нього спеціальну кишеньку і прикріпіть її до дивана чи крісла.

Галина ГОНОРОВА.

Читайте також: Кому корисний, а кому може зашкодити березовий сік.

Реклама Google

Telegram Channel