Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Як українські спецслужби роблять смерть ворогам

Василь Малюк: «СБУ в своїх операціях ніколи не повторюється».

Фото із сайту armyinform.com.ua.

Як українські спецслужби роблять смерть ворогам

Голова Служби безпеки України Василь Малюк розповів подробиці про ліквідацію засудженого за держзраду екснардепа Іллі Киви, російського пропагандиста Владлена Татарського та інших антиукраїнських діячів

Журналістка «Фактів ICTV» запитала його, чи причетна СБУ до ліквідації «таких персонажів», як Кива, Татарський, Царьов? Пан Малюк відповів, що запитання поставлено за адресою, проте «жодним чином ми не будемо визнавати цього, але я вам розповім окремі деталі».

За його словами, Киву, який зрадив Україну й тривалий час працював на рф, прибрали пострілами в груди й голову. «Зброя – калібром 9 на 19, коротка, нарізна. Спрацювали в район грудної клітки з подальшим контрольним пострілом у голову, і він залишився назавжди поряд із місцем свого проживання в Підмосков'ї», – розповів пан Малюк.

«В ідеолога «русского мира» Захара Прилєпіна травмовано  таз, ноги і, вибачте, він залишився без геніталій», – розповів голова СБУ.

Пропагандист Татарський, за словами Василя Малюка, до 2014 року сидів у в’язницях Донецької області. Потім члени терористичного угруповання «ДНР» його звільнили, він почав воювати в різних незаконних збройних формуваннях і вбивати українців. Малюк зазначив, що Татарський організовував зґвалтування українських військовополонених. «Тому він кармічно відповів перед українським народом. Ви пам’ятаєте той кафетерій у Пітері, підшефний «Вагнеру»? І ту статуетку, що її Татарському вручили у вигляді його погруддя – такого золотистого «циганського» кольору? Він її взяв. Там було 400 г термобара (вибухівки. – Ред.). Він спрацював як бритва щодо нього», – сказав пан Малюк.

Також керівник СБУ розповів про замах на російського письменника, одного з ідеологів «русского мира» Захара Прилєпіна, який публічно заявляв, що треба вбивати українців. «Їхав на свою дачу, й по дорозі відбулося спрацювання відповідної танкової міни. Того дня за кермом був його водій, також воєнний злочинець. Він загинув на місці. Прилєпін був тяжко поранений. Дуже травмовано таз, ноги і, вибачте, він залишився без геніталій», – розповів голова СБУ.

Також він заявив, що так званий генеральний прокурор терористичної «ЛНР» Сергій Горенко, який засуджував українських військових, у 2022 році буквально вибухнув у своєму кабінеті разом із заступником. «Довгий час вони думали, що ракета залетіла. 800 грамів С4, пластиду, було в кабінеті», – сказав він.

Окрім того, «тимчасовий виконувач обов’язків глави міністерства внутрішніх справ» Ігор Корнет, який 2014 року перейшов на бік ворога й організовував тортури українців, «зайшов поголитися в перукарню, куди він ходив раз на тиждень, – там і вибухнув». «Правда, залишився живим, тяжким інвалідом», – сказав Малюк.

За його словами, таких випадків є ще багато, і про них можна довго розповідати. «Усі вони віддають кармічні борги перед народом України», – наголосив він.

Олена ФРОЛЯК.

Реклама Google

Telegram Channel