Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Розпіарений онук Саша діда Толі виїхав до Канади

«Як ми вас... розсмішили?» Автори та герої гумористичних відео про онука Сашу та діда Толю.

Фото – Instagram / did.tolya.vnuk.

Розпіарений онук Саша діда Толі виїхав до Канади

Каже, що він скористався «можливістю», адже йому «випав шанс»

Весільний фотограф і блогер із Кам’янця-Подільського Олександр Гусін прославився в інтернеті як онук діда Толі, разом з яким знімав гумористичні ролики. Тиждень тому він заявив про паузу в розміщенні контенту, а згодом повідомив про переїзд. 

У мережі почали поширювати відео зі «сторіз» блогера, де він гуляє у Канаді з дружиною та сином. У ролику Олександр каже, що він скористався «можливістю», адже йому «випав шанс».

Його дружина прокоментувала, що вони про переїзд не шкодують, інформує show.24tv.ua.

«Про що? Про те, що ти живеш життя і пробуєш щось інше, а не це: город, капці, миска, та картоплю збираєш. Дитині скоро два рочки, а вона світу не бачила», – каже Анна у відповідь критикам.

Гусін тим часом додав, що «обожнює Україну всім своїм серцем». 

Відео блогера викликало критику та насмішки з боку користувачів мережі. Колишні шанувальники запідозрили, що Олександр міг виїхати за кордон незаконно. Хоча певна частина фанів стала на його захист, нагадавши, що раніше тіктокер говорив про «невиліковну хворобу».

Після хвилі хейту (обурення) Олександр Гусін записав звернення до підписників, де запевнив, що виїхав з України законно. Він натякнув, що не підлягає мобілізації через опікунство та стан здоров’я.

«Я жив добре, з дідом. Заробляв, допомагав, були кошти на все. Я – опікун діда, у мене – стан здоров’я. Мене ніхто нікуди не візьме. Нахр*на мені було кудись їхати і кудись тікати? Чому я мав тікати? Я просто вирішив зробити перезавантаження і побути більше з дитиною, дружиною», – зауважив блогер.

Олександр відкинув чутки про онкологічне захворювання. Блогер зазначив, що підтримуватиме армію і надалі. На його думку, кожен має право на свою думку та відповідне рішення.

«Ви хочете, щоб воювали і здорові, і хворі. Це – дуже сумна історія, що люди перетинають кордон не на законних підставах, через Тису. Це не смішно, це – жахливо», – додав Гусін.

В інстаграм-сторіз Олександр Гусін додав, що не готовий розтлумачувати, що саме з його здоров’ям. У коментарі виданню hromadske він підтвердив, що має «невиліковну хворобу», але не назвав, яку саме. У Канаді чоловік має намір покращити стан здоров’я.

Блогер також запевнив, що гроші зі зборів для військових не витрачав на переїзд. Сам дід Толя, за словами Олександра, поставився до переїзду онука з «розумінням», хоча й сумує за ним. 

Марія КАСІЙ.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel