Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Коли на крики лучанки вибіг сусід, йому до голови приставили пістолет...

Помічник ледь не поплатився життям за те, що вибіг на шум у коридорі.

Фото із сайту telegraf.in.ua.

Коли на крики лучанки вибіг сусід, йому до голови приставили пістолет...

На Волині суд виніс вирок трьом чоловікам за грабежі на майже 3 мільйони гривень. Злочинці жорстоко побили чоловіка та жінку, після чого втекли з їхніми грішми

У рішенні Луцького міськрайонного суду йдеться, що перший розбійний напад Микола Смоляк, Іван Колмогоров і Артур Халілов здійснили 15 листопада 2019 року. В одному з луцьких під’їздів чоловіки напали на місцеву жительку, яка несла в пакетах готівку (різної валюти) на загальну суму 970 тис. грн. Вони побили жінку, а також її сусіда, який, почувши шум, вийшов у коридор і намагався допомогти потерпілій.

Тоді один із обвинувачених приставив до голови сусіда пістолет, аби той не завадив їм втекти з місця події. Згодом чоловіки сіли в автомобіль Toyota Avensis і поїхали у село Сомин, що на Турійщині.

Вдруге обвинувачені організували грабіж 26 лютого 2020 року. Вони прослідкували за потерпілим і пішли за ним у під’їзд будинку, що розташований біля Луцького центру зайнятості. Члени злочинної групи нанесли щонайменше десять ударів по голові чоловіка, після чого забрали його сумку, в якій був 1 987 406 грн готівки. З місця події тікали на Volkswagen Touareg, а гроші розподілили між собою.

Нанесли щонайменше десять ударів по голові чоловіка, після чого забрали його сумку, в якій був 1 987 406 грн готівки.

Як зазначає Zaxid.net, один із обвинувачених – уродженець села Пєлагіада Шпаковського району російської федерації, раніше був неодноразово засуджений та звільнений із місць позбавлення волі у листопаді 2018 року.

Другий – уродженець міста Чимкент Республіки Казахстан, працював слюсарем у ПП «Бал-Н», був неодноразово засуджений та звільнений з місць позбавлення волі у жовтні 2016 року, третій – українець, раніше не судимий.

Суддя Ярослав Артиш визнав Миколу Смоляка, Івана Колмогорова і Артура Халілова винними за ч. 4 ст. 187 ККУ (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, вчинений організованою групою в умовах воєнного стану, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень). Двом раніше засудженим чоловікам призначили 11 та 9 років позбавлення волі, а третьому – три роки іспитового терміну. Обвинувачені також мають заплатити потерпілим 392 119 грн за матеріальну шкоду та 500 тис. грн – за моральну. Крім того, з кожного з них стягнуть по 18 613 грн на користь держави за залучення експертів.

Рішення – справедливе, але все одно після нього напрошується запитання: а хто ж давав «наводку» зловмисникам, що у сумці певної людини – велика сума грошей? Адже очима це не проскануєш…

Дарина ШЕВЧУК.

Читайте також: На Волині жінка так купляла автомобіль, що віддала шахраям 281 195 гривень.

Реклама Google

Telegram Channel