Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Храм у Володимирі перетворили  на майстерню  для дітей

Кожен з героїв цієї світлини доторкнувся до передвеликоднього дива.

Фото із сайту bug.org.ua.

Храм у Володимирі перетворили на майстерню для дітей

21 квітня в найдревнішому місті Волині у Церкві святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ПЦУ відбувся майстер-клас із написання писанок

Заняття проводила знана у місті та й далеко за його межами писанкарка, мисткиня, викладачка Педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Леся Мартинюк. Вона навчала вихованців недільної школи створювати різнокольорову писанку. Допомагали Лесі Георгіївні студенти педколеджу, які займаються у гуртку писанкарства «Традиція» і самі невдовзі стануть викладачами.

Як інформує інтернет-видання «Буг», діти, які відвідують недільну школу при церкві Віри, Надії, Любові, під наставництвом отця Євгена Рябця та матінки Ольги (за допомогою воску і писачка) із задоволенням вимальовували візерунки на видутих яйцях. Леся Мартинюк розповідала про значення кожного малюнка та допомагала юним писанкарям. Після цього, яйця занурювали у фарби, спочатку світліших відтінків, потім діти домальовували візерунки і клали в темнішу фарбу. В результаті роботи вихованці власноруч зробили чудові писанки з різнокольоровими малюнками, які згодом покладуть у великодні кошики.

Навіть відомий телепроєкт «Ukraїner» приїжджав до Лесі Мартинюк у Володимир минулого року фільмувати ритуал написання писанок.    

«Наш храм на коротку мить перетворився на велику дитячу кімнату, де лунає сміх, де є радощі, де відчуваються позитивні родинні, духовні моменти. І та аура запам’ятається дитинці на все її земне життя. Господи, збережи нашу Україну, задля майбутніх поколінь, задля наших хлопчиків і дівчаток, чиї батьки, рідні сьогодні пишуть новітню сторінку нашої історії, ім’я якій –Українська Держава», – звернувся до присутніх настоятель храму, отець Євген Рябець.

Зазначимо, що Леся Мартинюк – відома не лише у Володимирі, а й далеко за його межами писанкарка. Її роботи продавали й дарували в різних країнах світу, були представлені на багатьох виставках України. Навіть відомий телепроєкт «Ukraїner» приїжджав до мисткині у Володимир минулого року фільмувати ритуал написання писанок, який вона, до речі, не розпочинає без одягання хустини та читання молитви.

«І я вмію!».
«І я вмію!». 
Священнослужитель Євген Рябець переконаний, що ця «аура запам’ятається дитинці на все її земне життя».
Священнослужитель Євген Рябець переконаний, що ця «аура запам’ятається дитинці на все її земне життя». 
Майстер-клас від суперпрофі Лесі Мартинюк.
Майстер-клас від суперпрофі Лесі Мартинюк.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel