Курси НБУ $ 38.21 € 41.30
У животі волинянки виросла... 20-кілограмова пухлина

У будь-який момент пухлина могла лопнути і спричинити сильну кровотечу.

Фото: Волинська обласна клінічна лікарня.

У животі волинянки виросла... 20-кілограмова пухлина

На огляді в гінеколога жінка не була 10 років

 

 Величезне новоутворення масою близько 20 кілограмів і розмірами 40х27х25 сантиметрів видалили пацієнтці у Волинському онкоцентрі Волинської обласної клінічної лікарні. 

Проблему жінка запідозрила пів року тому, коли почала швидко поправлятися. Спочатку особливого занепокоєння це не викликало. Тест на вагітність виявився негативним, та й родичі заспокоювали: то така конституція тіла, яка передалася у спадок. Мовляв, мама теж повненька. 

 

 Попри й так невисоку вагу, жінка сіла на дієту і начебто худла, а живіт розростався. І вперше за 10 років усе ж звернулася до гінеколога. На УЗД виявили пухлину, жінці діагностували рак яєчників.

Відтягувати з операцією не було куди, оскільки пухлина могла лопнути і спричинити сильну кровотечу. Це призвело би до великої втрати крові і, зрештою, до летального випадку. Також існувала велика загроза ураження інших органів, тоді врятувати пацієнтку було би значно важче. 

Жінка повинна проходити обстеження в гінеколога щороку.

Цей неординарний випадок — ще одне нагадування про те, що дуже важливо вчасно звертатися по допомогу навіть за найменших сумнівів у своєму здоров’ї, щоби не затягувати до подібних ситуацій. Адже жінка повинна проходити обстеження в гінеколога щороку. Операція тривала 2 години. Гістологія підтвердила рак. Лікарі попередньо встановили першу А стадію захворювання. Інших розростань навколо не виявили, проте взяли необхідну кількість біопсій, аби остаточно зрозуміти ступінь ураження. Бо від того залежатиме подальше лікування.

Наразі пацієнтка почувається задовільно, до отримання всіх результатів обстежень перебуватиме в онкоцентрі.

За матеріалами ВОКЛ.

Оксана СКРИПАЛЬ.

Читайте також: Волинянин, якому у Ковелі пересадили донорське серце, уже мріє вийти на роботу.

Telegram Channel