Чому жінки і чоловіки думають не однаково? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.96 € 30.47
Чому жінки і чоловіки думають не однаково?

Фото psyfactor.org.

Чому жінки і чоловіки думають не однаково?

Тому що у нас абсолютно різний біологічний пристрій мозку. Я почну із сильної статі

Чоловічий мозок — ​це пристрій, у якому панує ідеальний порядок. У нас все розкладено по окремих коробках.

Секс — ​в одній «коробці», спорт — ​у другій, робота — ​в третій. У нас є багато коробок буквально для всього. У нас є «коробка» для автомобіля, є «коробка» для грошей, є «коробка», де зберігаються думки про роботу. Є «коробка» для вас, жінок. Є — ​для дітей. Окрема «коробка» — ​це думки про матір. Вона десь там, у підвалі.

Ніщо так не дратує жінку, як чоловік, який сидить і нічого не робить.

Ми все і завжди складаємо в ці коробки. І є одне правило: поки розгрібаєш одну коробку, інші чіпати не можна. Якщо чоловік обговорює конкретне питання, він дістає конкретну коробку, відкриває її і обговорює тільки те, що в ТІЙ КОРОБЦІ. Тоді він закриває її і кладе на місце дуже обережно, щоб не зачепити інші коробки.

 

 З жіночим мозком усе по–іншому. Він суттєво відрізняється від чоловічого. Жіночий мозок — ​це великий клубок із дроту, де все пов’язано з усім.

Гроші пов’язані з машиною, машина — ​з вашою роботою, ваші діти — ​з вашою матір’ю, все з усім пов’язане. В результаті розумовий процес у жінок — ​це як широкосмугова магістраль, на якій усе управляється однією формою енергії — ​емоціями.

Ось чому жінки, як правило, пам’ятають усе. Якщо ви берете будь–яку подію зі свого життя і підключаєте її до емоцій, вона залишиться у вашій пам’яті надовго.

Чому в чоловіків усе не так? Тому що, по–перше, ми часто забуваємо переглядати свої коробки. По–друге, відверто кажучи, нас взагалі мало що турбує по–справжньому. А жінки, зазвичай, піклуються про все і відразу. Вони просто люблять цей процес.

А ще у чоловічій голові є одна «коробка», про яку більшість жінок не підозрює. Це «порожня коробка».

Це наша улюблена коробка. Якщо у чоловіка є шанс це зробити, він завжди дістає з підсвідомості саме її. Що може бути краще, ніж абсолютно порожній мозок протягом декількох годин? Ось чому ми так любимо риболовлю.

І насправді те, про що я тут розповідаю, підтверджене науково. Кілька років тому університет Пенсільванії провів дослідження і виявив, що чоловіки дійсно можуть відключатися, не думати ні про що і при цьому дихати. На відміну від жінок. У них такого навику немає.

Жіночий розум ніколи не зупиняється. Вони просто не можуть усвідомити «порожню коробку». Це, звичайно, зводить їх з розуму, тому що ніщо так не дратує жінку, як чоловік, який сидить і нічого не робить.

Марк ГУНВОР, американський комік і оратор