П’ять правил щасливого подружнього життя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.60 € 26.14
П’ять правил щасливого подружнього життя

Волинь-нова

П’ять правил щасливого подружнього життя

Згадайте свою останню сварку. Через що вона виникла? Через скинуте в коридорі брудне взуття, неприкриту каструлю? Дивно, які дрібниці можуть зруйнувати ваше подружнє щастя. Хай навіть не надовго, лише на вечір. Але щоб жити з коханим чи коханою у згоді, треба пам’ятати кілька правил

Не прискіпуйтеся до дрібниць. Дуже часто за цим приховується глибоке почуття образи: ти розкидаєш речі, тому не поважаєш моєї праці. Не попереджаєш про пізнє повернення — отже, тобі начхати на те, що я переживаю.

Постарайтеся нейтралізувати справжні причини незадоволення: навчіться не звертати уваги на безлад, не сидіть, склавши руки в очікуванні чоловіка вечорами. Навпаки, вигадайте для себе систему винагород: якщо він не зателефонує, підіть у магазин, купіть собі нову річ, або на дискотеку, чи до подруги.

Довіряйте своєму чоловікові. Якщо він каже, що подарував секретарці квіти, бо вона відзначає день народження, значить, так було насправді. І не треба його підозрювати у зраді, шпигувати, влаштовувати сцени ревнощів.

Не заважайте своїй половинці, коли працює. Кар’єра для чоловіка — святе. Зрештою, усі його старання повернуться сторицею. І знову ж таки — це все для вас.

Не критикуйте. Чоловіки — самолюбці і краще сприймають відверті лестощі, ніж критику. Своїм невдоволенням і бурчанням ви заставляєте обранця захищатися, обстоювати свої амбіції.

Не ображайтеся, якщо він виявляє вам мало знаків уваги. Чоловіки вважають, що їхня відданість, постійність і зарплата, котру вони регулярно приносять додому, важливіші від букетика квітів, які за кілька днів зів’януть, або подарованого вам одягу. Не будеш же пояснювати, що для жінки такі дрібниці дуже важливі.