Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
У Польщі зняли свій серіал «Слуга народу» (Відео)

Телеканал Polsat обіцяє своїм глядачам «багато усмішок та цікавих роздумів про політику».

Фото із сайту polsat.pl.

У Польщі зняли свій серіал «Слуга народу» (Відео)

Його показ розпочнуть уже 4 березня

У ньому, як і в оригіналі, розкажуть про 36-літнього розлученого вчителя історії, який раптово стає президентом, повідомив польський телеканал Polsat, що викупив в українців права на зйомку понад два роки тому.

Але навіть творці українського «Слуги народу», які передбачили Зеленському президентсво, не могли спрогнозувати великої війни  з росією.
Але навіть творці українського «Слуги народу», які передбачили Зеленському президентсво, не могли спрогнозувати великої війни з росією.

 У польській версії образ глави держави Ігнація Конечного на екрані втілив актор Марцін Хікнар (на фото).

«Український оригінал серіалу привів до влади Володимира Зеленського, який зіграв у ньому головну роль. Чи вийде це у Марціна Хікнара? Ніхто не знає. Але ми точно знаємо, що стрічка подарує вам багато усмішок та цікавих роздумів про політику», – сказано в заяві телеканалу Polsat.

«Ми точно знаємо, що стрічка подарує вам багато усмішок та цікавих роздумів про політику».

До речі, герой польського серіалу захоплюється колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Вінстоном Черчиллем.

Цікаво, що, крім польського Polsat, права на зйомки серіалу «Слуга народу» купили також у Британії, Греції, Румунії, Фінляндії, Грузії, Естонії та Франції. 

Хоча в світі уже виходили стрічки зі схожим сюжетом: індійські фільми «Мудхалван» (1999, тамільською мовою) і «Наяк» (2001, мовою хінді) та італійська стрічка «Ласкаво просимо, містере президент» (2013).

Лія ЛІС.

Читайте також на volyn.com.ua: «Уже 215 см: 17-річний Максим Кличко перевершив батька та дядька!».

Telegram Channel