Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Гороскоп на 2024 рік

Нехай Вам пощастить!

Фото із сайту wona.com.ua.

Гороскоп на 2024 рік

Чого варто очікувати кожному знаку зодіаку у час панування на небосхилі Зеленого Дерев’яного Дракона, який розпочнеться 10 лютого 2024-го і завершиться 28 січня 2025-го

Овен (21 березня – 20 квітня)

 

Овни, 2024 рік для вас – це час втілення мрій та великих починань (хоча жовтень виявиться непростим). У професійній сфері чекають нові виклики, які зажадають від вас сміливості та винахідливості. У любові та взаєминах не бійтеся проявляти свої почуття. Фінансово рік буде сприятливим для інвестицій, але важливо підходити до цього з розумом. Здоров’я вимагатиме особливої уваги – зверніть увагу на свої кістки та легені.

Телець (21 квітня – 20 травня)

 

Тельцям 2024 рік принесе стабільність та розвиток у всіх аспектах життя. Ваша практичність та наполегливість допоможуть вам досягти успіху у кар’єрі (найвдаліший період: травень–початок червня). Це час, щоб вкладати в особисті стосунки та сімейні зв’язки. Фінансова ситуація буде сприятливою, але важливо не забувати про економічну мудрість. Здоров’я та добробут повинні бути пріоритетом, тому не ігноруйте потребу у відпочинку та збалансованому харчуванні – не зловживайте солодким. 

Близнюки (21 травня – 21 червня)

 

Близнюкам 2024 рік обіцяє бути насиченим та динамічним (особливо місяць квітень). Це час для нових знайомств, подорожей та навчання. У професійній сфері вас чекають неочікувані можливості, які вимагатимуть швидкої адаптації та гнучкості. В особистому житті можливі зміни, які принесуть свіжість та нові емоції. Фінансова ситуація буде стабільною, але не варто витрачати гроші бездумно. Зверніть увагу на своє здоров’я, особливо під осінь – на психологічний баланс.

Рак (22 червня – 22 липня)

 

Раки, у 2024 році вас чекає період емоційної глибини та саморефлексії. Це час для зміцнення взаємин та пошуку внутрішньої гармонії. У кар’єрі можливі важливі досягнення, які посилять ваше професійне становище. Фінансово рік буде сприятливим для планування та накопичення. В особистому житті знайдіть час для сім’ї та близьких. Здоров’я потребуватиме особливої уваги: остерігайтесь отруєння алкоголем у літні місяці. Найвдаліший період у році – вересень.

Лев (23 липня – 22 серпня)

 

Левам 2024 рік принесе багато можливостей для самовираження та лідерства. Ваша енергія та харизма допоможуть досягти успіху в соціальних та професійних сферах, особливо на піку будете в березні. У любовних стосунках вас чекають яскраві моменти та романтичні пригоди. Фінансово будьте готові до несподіваних вигод та важливих рішень. Ваше здоров’я залишатиметься стабільним, але бережіть свої нерви й органи травлення.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

 

Дівам 2024 рік обіцяє спокій та урівноваженість у багатьох сферах життя. Ваша уважність до деталей допоможе вам у професійному зростанні та фінансовій стабільності (найпозитивніший час – лютий та березень). В особистому житті цей рік буде сприятливим для поглиблення взаємин та зміцнення довіри з партнерами. Будьте пильні до свого здоров’я, особливо щодо нервової системи, а також зверніть увагу на свою вагу.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

 

Ваше прагнення до справедливості та дипломатії допоможе у професійних досягненнях та взаємодії з колегами. Фінансово цей рік буде сприятливим для довгострокового планування та інвестицій. В особистому житті можливі нові цікаві знайомства, які принесуть радість та нові емоції. Зверніть увагу на своє фізичне здоров’я: у серпні чи вересні можлива позапланова операція на шлунково-кишковому тракті.                           

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

 

Скорпіони, 2024 рік обіцяє бути насиченим та емоційним (час удачі – лютий, березень та квітень). У кар’єрі можливі неочікувані повороти, які вимагатимуть від вас гнучкості та творчого підходу. Приготуйтеся до фінансових змін, які можуть бути непередбачувані. В особистому житті важливо зберігати баланс та не втрачати себе в емоціях. Влітку радимо зайнятися своїми суглобами – дуже допоможуть легка гімнастика, йога і масаж.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

 

Для Стрільців у 2024 році зірки вишикувалися таким чином, що дають шанс на успіх у реалізації заповітного бажання у першій декаді березня, у середині квітня та листопаді. В особистому житті бережіть гармонію та стабільність у стосунках. Фінансово цей рік буде сприятливим для нових починань та ризикованих інвестицій. Піддавайте сумнівам усе, що говоритимуть лікарі: можуть поставити помилковий діагноз. 

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

 

Козероги зустрінуть 2024 рік з новими можливостями для кар’єри та особистого розвитку. Погоджуйтесь на цікаві пропозиції щодо роботи або навчання у квітні та травні. Фінансово цей рік буде стабільним, з можливостями для зростання та інвестицій. В особистому житті прагніть до глибоких та міцних стосунків. Здоров’я вимагатиме регулярних занять спортом та збалансованого харчування, щоб підтримувати вашу високу працездатність.

Водолій (21 січня – 22 лютого)

 

У 2024 році ваша оригінальність та незалежність допоможуть у реалізації унікальних підходів у професійному житті (зірковий час розпочнеться в лютому). Фінансово цей рік буде сприятливим для інноваційних інвестицій. В особистому житті будьте готові до нових зустрічей, які принесуть свіжі емоції та враження. А щодо здоров’я, то у вас під великою забороною у 2024 році має бути алкоголь та куріння.

Риби (20 лютого – 20 березня)

 

У третій декаді грудня 2024-го відбудеться подія, на яку ви чекали цілий рік. Швидше за все це пов’язано з переїздом або придбанням свого власного транспорту. Тож, як ви зрозуміли, фінансово  наступний рік буде сприятливим для вас. В особистому житті прагніть до гармонійних та змістовних взаємин. Здоров’я зажадає особливої уваги: здайте аналізи крові на початку року, крім того, є ймовірність гормонального збою або звернення до лікаря з приводу сечостатевої системи.

Читайте також: В Україні названо слово 2023 року.

Telegram Channel