Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Мобілізувати героїв уже не вийде

Мобілізовувати доведеться звичайних людей звичайних невойовничих професій.

Фото із сайту apostrophe.ua.

Мобілізувати героїв уже не вийде

Але не треба заганяти в армію побільше штурмовиків. Мобілізація буде успішною, коли армія почне змінюватись сама

Основна проблема війни зараз – у тому, що ні генерали, ні політики не розуміють, що нових героїв, здатних з автоматамим зупиняти танки  та битися за кожну нору у посадці, в армії вже не буде.

Українське диво 2022 року створено не руками генералів та політиків – це сотні тисяч кращих людей на світі в одному пориві прощались із життям і йшли на війну, щоб продати своє життя якнайдорожче, і саме ця відчайдушна народна лють розгромила кадрову російську армію.

Два роки добровольці вивозять на своєму героїзмі та мотивації війну проти ворога, який переважає в усіх ресурсах. Але герої гинуть, отримують поранення, вони хворіють, перевтомлюються.

Мобілізувати героїв уже не вийде.

Воювати стрілочками на карті та наказами «триматися насмерть» уже не вийде.

Армію необхідно генерувати.

Мобілізовувати доведеться звичайних людей звичайних невойовничих професій.

Воювати доведеться не героїзмом, а ретельним плануванням, вчасним обладнанням ліній оборони, якісною організацією зв'язку, розвідки, управління, РЕБ, РЕР, автономного енергоживлення, витрачаючи дронів у сотні разів більше, ніж людей.

Чи будуть потрібні армії піхотинці? Так. Але їх уже ніколи не буде достатньо, вони будуть найбільшим дефіцитом. Збереження життя піхотинців буде основою сучасної тактики.

А звичайні люди в армію підуть самі, якщо армія усвідомить ці прості речі та буде пропонувати людям професії, які дадуть їм змогу бути ефективними у сучасній технологічній війні. Не треба заганяти в армію побільше штурмовиків. Мобілізація буде успішною, коли армія почне змінюватись сама, щоб економити життя піхоти, і щоб інженерів, техніків, операторів екскаваторів та дронів у ній стало більше, ніж операторів лопат та автоматів. 

Юрій БУТУСОВ, головний редактор Цензор.нет, військовий журналіст, експерт.

Читайте також: Кровопивця путін розповів анекдот про пліснявий сир і сосиски.

Telegram Channel