Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Секрети господиням: як зробити махрові рушники м’якими

Закладайте в пралку спеціальні гумові кульки, вони розпушують ворс, рушники будуть більш легкими.

Фото із сайту glavred.info.

Секрети господиням: як зробити махрові рушники м’якими

Нерідко люди дивуються, що в готелях ці текстильні вироби м'які і пухнасті, а вдома – мов наждачний папір на дотик. Дотримуючись певних правил прання, можна запобігти їх пересушуванню і продовжити термін служби

Щоб ці предмети гігієни довго залишалися м'якими, слід запам’ятати головне правило: махрові речі в жодному разі не можна прати з пральним порошком. Інакше ви ризикуєте отримати колючі рушники, і повернути  тканині колишню якість буде непросто.

Найкраще впорається із завданням гель для прання, він делікатно очистить рушники. Намагайтеся не класти їх в машинку з іншою білизною, доцільніше зібрати за тиждень тільки махрові вироби і випрати їх усі разом. На повне завантаження налийте 100–120 мл гелю.

Уникайте використання бальзаму-кондиціонера, бо під його впливом махрова тканина втрачає здатність швидко вбирати вологу – і таким рушником просто неможливо буде витертися.

Щоб ретельно відіпрати і пом'якшити тканину, додавайте при завантаженні речей в барабан кілька столових ложок солі. Якщо переживаєте, що вона нашкодить механізму пралки, то можете попередньо замочувати у тазику рушники на кілька годин в сольовому розчині, а після прати в машинці в звичайному режимі за температури 60 градусів, але знизивши віджимання до позначки 400.

Обов'язково встановлюйте додаткове полоскання. Закладайте в пралку спеціальні гумові кульки, вони розпушують ворс, рушники будуть більш легкими.

А щоб вироби різного кольору не полиняли, не забувайте класти спеціальні серветки.

Важливо сушити рушники на балконі або на сушарці, але ні в якому разі не на батареї. Сухими їх не гладьте, як би вам цього не хотілося, пам'ятайте, що праска – ворог м'якого ворсу.

Читайте також: Поради господиням: позбуваємося павуків у домі!.

Telegram Channel