Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Ворожіння на кавовій гущі: якщо вам випав  «місяць» або «хрест»...

Запам’ятайте сакральний сенс: якщо випити напій залпом, результат ворожіння може виявитися неточним.

Фотоколаж із сайту glavred.net.

Ворожіння на кавовій гущі: якщо вам випав «місяць» або «хрест»...

Таке гадання часто відносять до балаганних фокусів або веселих розваг на вечірці, коли багато гостей збирається за одним столом. Силу кавових малюнків, які осідають на стінках чашок, часто недооцінюють. А дарма

Атрибутика в такому виді ворожіння не менш важлива, ніж вміння правильно витлумачити малюнки, які залишаються на стінках чашки. Кожна деталь може вплинути на результат. Видання «Главред» (glavred.net) розкрило секрети успішного ворожіння, яке підвладне кожному. 

Як правильно заварювати напій для гадання

Тут є три головних правила: використовувати лише натуральну мелену каву; варити напій виключно в турці (вкрай важливо, щоб він не втік), дотримуючись про-
порції – 1 столова ложка меленої кави на 100 мл води; не додавати цукор, молоко та спеції.

Далі гарячий напій необхідно влити в біле горнятко простої форми – яскравий колір та вигини посуду хоч і роблять ворожіння більш ефектним візуально, проте можуть спотворювати тлумачення ворожіння на кавовій гущі.

Як виливати каву для ворожіння

Спершу напій, звісно, необхідно випити. Робить це людина, якій ворожать, – під час поглинання гіркого напою їй необхідно думати про своє питання, відповідь на яке вона бажає отримати. 

Пити каву потрібно без поспіху. У цьому теж є свій сакральний сенс: якщо випити напій залпом, результат ворожіння може виявитися неточним. Терпіння людини та її вміння насолоджуватися моментом буде винагороджено більш чіткою відповіддю.

Варити натуральну мелену каву треба виключно в турці (вкрай важливо, щоб напій не втік), дотримуючись пропорції: 1 столова ложка меленої кави на 100 мл води,  не додавати цукор, молоко та спеції.

Коли на дні чашки залишається буквально пів ковтка, можна приступати до ворожіння. 

Чашку необхідно лівою рукою покласти на блюдце на бік (денцем до людини, якій ворожать), та тричі повернути вправо за годинниковою стрілкою. Після цього залишки рідини потрібно злити через стінку з ручкою, а саме горнятко, в якому вже почало творитися диво, поставити на блюдце догори дном на 1 хвилину (дехто радить не чекати так довго, а просто неспішно порахувати до 7). Цього часу достатньо, щоб остаточно сформувати візерунок долі того, кому ворожать.

Як розпізнати малюнок на гущі

Вся підступність тлумачення ворожінь на кавовій гущі полягає в умінні тлумача прислухатися до своєї інтуїції, адже досвідчені ворожки переконані: перші враження, які виникають при погляді на стінки філіжанки, і будуть найточнішими. Втім, кавові символи, які дійсно важливі для долі того, кому ворожать, виходять напрочуд чіткими та однозначними в тлумаченні.
Всупереч популярній думці, не тільки майбутнє, а й минуле можна побачити у ворожінні на кавовій гущі. Воно «осідає» на стінках чашки ближче до дна. Символи на середині стінок відповідають за те, що відбувається в сьогоденні, а таємниці майбутнього розкривають візерунки біля країв посуду.
Тлумачити символи необхідно спершу зліва направо, потім навпаки, після них – візерунки на дні, і поступово підніматися до країв чашки.
Позначення символів під час ворожіння на кавовій гущі слід тлумачити, виходячи з того, що саме про себе бажає дізнатися той, кому ворожать. Тлумачень існує безліч, тому важливо запам’ятати основні символи, але завжди покладатися на інтуїцію.

Якщо ви побачили геометричні фігури:

лінії – рівні лінії, які тягнуться від дна чашки до її країв, відповідають за прагнення людини. Чим вони рівніші, чіткіші та ближчі до облямівки, тим більший успіх очікується на шляху до їх досягнення. Нерівні лінії, які перериваються – чекайте труднощів. Хвиляста лінія – до подорожей у найближчому майбутньому.
крапки – це фінансовий успіх. Скупчення крапок у вигляді жменьки монет або грона винограду, обіцяє удачу в грошових питаннях.
трикутники – позначають швидкі зміни. Варто звернути увагу, в який бік вказує трикутник-стрілка. У цьому криється, хорошими (вгору) чи поганими (вниз) виявляться метаморфози.
кола – успіх, цілісність і завершеність.
квадрати і прямокутники – любов, домашній затишок і безтурботність.
хрест – до важливих новин, часто в негативному ключі.

Коли перед вашими очима постали цифри:

0 – завершеність, повторення.
1 – новини, початок чогось важливого.
2 – роздоріжжя, складний вибір.
3 – доленосна зустріч.
4 – небезпека.
5 – велика удача.
6 – любов, інтимна близькість.
7 – романтичні стосунки.
8 – стабільність.
9 – шанс.

Коли на гущі з’явились предмети, силуети, тварини...

Авто – ви на шляху до багатства.
Ангел – блага звістка про любов або сім’ю.
Метелик – задоволення.
Гора – міцна дружба (якщо одна), або сильні вороги (якщо багато гір).
Гриб – сварка з коханою людиною.
Труна – хвороба.
Груша – фінансовий успіх.
Будинок – удача в роботі і бізнесі.
Дракон – важливі зміни.
Єдиноріг – скандал.
Зірка – удача.
Коза – остерігайтеся ворогів.
Колесо – спадщина.
Каблучка – до заміжжя (спробуйте поруч розгледіти ініціали майбутнього обранця).
Корабель – подорож.
Корона – визнання та успіх.
Сходи – зміни.
Лисиця – зрада близького друга.
Місяць – процвітання.
Люди – добре знамення.
Ніж, ножиці – сварка, хвороба.
Хмари – неприємності.
Пісочний годинник – небезпека поруч.
Підкова – удача в коханні.
Птахи – успіх.
Риба – довгоочікувані хороші новини.
Свічка – хороша ідея.
Серце – добрий знак.
Яблуко – довголіття.

Анна ПІДГОРНА.

Читайте також: Скільки українців вірять в астрологію та екстрасенсів.

Реклама Google

Telegram Channel