Куди без нашої звізди: Вєрка Сердючка їде на цьогорічне «Євробачення» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Куди без нашої звізди: Вєрка Сердючка їде на цьогорічне «Євробачення»

«Пісню не вбити». Чи малоросійзм і «бабло»?

Фото dailymail.co.uk.

Куди без нашої звізди: Вєрка Сердючка їде на цьогорічне «Євробачення»

Представник України таки вийде на сцену в Тель-Авіві

Протягом декількох тижнів команда Андрія Данилка вела переговори з організаторами шоу і нарешті узгодила всі питання. На офіційній Instagram-сторінці українського «Євробачення» повідомляють, що Данилко вийде до глядачів в образі Вєрки Сердючки із зіркою на голові. Але не як конкурсант, а як запрошений гість. Артист буде виступати під пісню «Toy» минулорічної переможниці Нетти Барзілай.

Окрім Сердючки, також співатимуть конкурсанти з інших років: Dana International, Кончіта Вурст, Монс Зелмерлева та Елені Фурейра, яка, до речі, виконає пісню Сердючки «Lasha Tumbai».

Пісенний конкурс пройде в столиці Ізраїлю з 14 по 18 травня.

Спеціальним гостем «Євробачення-2019» буде голлівудська актриса ізраїльського походження Галь Гадот, відома за фільмом «Диво-жінка». Крім цього, офіційно підтвердила свою участь у вокальному шоу і відома американська співачка Мадонна.

Нагадаємо, що українська виконавиця Ганна Корсун (Maruv), яка здобула перемогу в національному відборі, на «Євробачення-2019» не поїде через політичні мотиви – вона активно гастролює у Росії. 

Сам пісенний конкурс пройде в Тель-Авіві з 14 по 18 травня.

Василь КІТ