Сергій Тігіпко викрав своїх онуків у Лондоні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.82 € 32.72
Сергій Тігіпко викрав своїх онуків  у Лондоні

Про доньку українського мільйонера заговорив Захід.

Фото bbc.com.

Сергій Тігіпко викрав своїх онуків у Лондоні

Скотланд–Ярд розслідує справу щодо одного з найбагатших і найвпливовіших людей України через викрадення двох онуків із британським громадянством із Туманного Альбіону

Суддя постановив, що відомий банкір і промисловець допомагав своїй дочці Ганні незаконно вивозити двох її дітей до Києва. Ганна Тігіпко одружилася з чоловіком із британським громадянством у 2012-му, у подружжя народилося двоє доньок. Однак уже через три роки українка розлучилася з ним. Вона купила в Лондоні будинок, заснувала клініку. Батько дітей жив поруч зі своєю новою дружиною.

Ганна Тігіпко одружилася з чоловіком із британським громадянством у 2012-му, у подружжя народилося двоє доньок. 

Але у 2017 році Ганна Тігіпко знову одружилась — вже в Україні. У листопаді 2017–го вона взяла дівчат у поїздку до Києва і залишилася тут, порушивши угоду з батьком дітей. У квітні 2018 року Високий суд постановив, що Ганна має повернутися жити до Лондона, де мешкає батько її доньок, але вона ігнорувала неодноразові постанови суду.

Зазвичай у таких справах судді не оприлюднюють імен. Але тут вони пішли на такий крок, щоб змусити Ганну Тігіпко повернути дітей до Лондона, аби ті могли бачитись із батьком.

Лія ЛІС.